+48 690 447 500

Pozycjonowanie stron internetowych Rybnik

Pozycjonowanie stron internetowych Rybnik to szereg działań polegających na optymalizacji i popularyzacji naszej strony www, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy kluczowe. Jakiś czas temu, do wysokich pozycji potrzebowaliśmy środków, które pozwoliły na wykupienie dużej ilości linków w katalogach czy stronach zapleczowych. Po aktualizacji swoich algorytmów Google bardzo precyzyjnie selekcjonuje strony i na pierwszą stronę wyników wpadają tylko dobrze zoptymalizowane i posiadające sensowny i mocny profil linków zewnętrznych strony. IT- Agencja specjalizuje się w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na terenie miasta Rybnik i całego województwa śląskiego. Już od wielu lat, sukcesywnie promujemy naszych Klientów i realizujemy dla nich długofalowe kampanie SEO.

Pozycjonowanie stron www Rybnik

Wysokie miejsce naszej strony w wynikach wyszukiwania jest wynikiem dwóch zmiennych. Pierwsza kwestia to odpowiednia optymalizacja, a druga to przemyślany i efektywny link building. Jeśli chcesz, aby strona twojej firmy w Rybniku konwertowała i była atrakcyjna dla nowych Klientów, konieczna jest jej optymalizacja pod kątem fraz kluczowych, będących często wpisywanymi w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie stron www w Rybniku to także optymalizacja techniczna. Google kładzie coraz większy nacisk na takie czynniki jak szybkość działania i ładowania strony, logiczne rozmieszczenie linków wewnętrznych, spełnianie wewnętrznych wymogów, a co najważniejsze, całkowite dostosowanie strony internetowej do ekranów urządzeń mobilnych. Drugą, niezwykle istotną kwestią jest linkowanie zewnętrzne. Przygotowanie artykułów sponsorowanych oraz wybór odpowiednich źródeł w których je zamieszczamy, narzuca nam posiadanie odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia, które z pewnością znajdziesz wśród naszych specjalistów SEO.

Pozycjonowanie SEO

Zadzwoń lub napisz!

Przesyłając formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Program Partnerski Piotr Druzd, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 11/13, 96-317 Guzów moich danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane przeze mnie zapytanie. Sprawdź naszą Politykę prywatności

Pozycjonowanie stron Rybnik - optymalizacja

Wiele lat doświadczenia w branży jasno nam pokazało, że nie ma jednej właściwej drogi pozwalającej na umieszczenie wyników wyszukiwania strony na górze przeglądarki. Każda branża posiada odmienną specyfikę, określoną grupę odbiorców, która na właściwy dla siebie sposób wyszukuje potrzebnych informacji. Dlatego też pozycjonowanie strony www należy rozpocząć od dokładnej analizy konkurencji oraz researchu dot. słów kluczowych, które są najczęściej wpisywane w wyszukiwarce. Bardzo często zdarza się, że Klienci mają przygotowane słowa i frazy kluczowe dotyczące swojej branży, jednakże nieświadomi funkcjonowania algorytmów, pominęli kluczowe słowa dla algorytmu. Z tego powodu treści te niejednokrotnie wymagają edytowania jeszcze przez innymi zabiegami, takimi jak link building, optymalizacja techniczna itd.

Optymalizację dzielimy na optymalizację treści i optymalizację techniczną.

Optymalizacja treści polega na:

 • odpowiednim nasyceniu słów kluczowych w treści na stronie;
 • przygotowanie jak najbardziej oryginalnego i wyczerpującego contentu;
 • odpowiednia hierarchia na stronie (użycie nagłówków H1, H2, H3 itd.);
 • przygotowanie najbardziej pasujących i zgodnych z wyszukiwaniami w Google tytułów i opisów.

Optymalizacja treści to ogromna zaleta zarówno dla klientów naszego serwisu, jak i algorytmów Google. Ułatwia to dokładniejsze określanie tematyki danej strony. Opracowanie treści wykorzystując do tego celu specjalistyczne narzędzia monitorujące popularne frazy w Google, daje możliwość odpowiedniego sposobu przygotowania zawartości, jak i rozpoczęcia pozycjonowania strony właśnie na wybrane słowa kluczowe. Nasza agencja, dzięki wieloletniemu doświadczeniu korzysta wyjątkowo sprawie i efektywnie z tego typu narzędzi, a najlepszym potwierdzeniem takowego postępowania jest stale powiększające się grono zadowolonych klientów.

Optymalizacja techniczna strony polega na:

 • zainstalowaniu i skonfigurowaniu certyfikatu SSL;
 • maksymalnym przyspieszeniu działania i ładowania strony internetowej;
 • optymalizacji obrazów i zdjęć znajdujących się na stronie;
 • optymalizacja UX pod kątem jak najwygodniejszej obsługi strony przez odwiedzających.

W związku z ostatnimi zmianami przeprowadzonymi przez Google, optymalizacja techniczna jest jednym z najistotniejszych kroków, które pozwalają na wyróżnienie się na tle konkurencji. Niemniej jednak, optymalizacja ta wymaga wysoko wyspecjalizowanych umiejętności i zaktualizowanej wiedzy. Niestety, grzebanie w zasobach strony przez osoby, które nie mają o tym większego pojęcia, może znacznie pogorszyć jakość i odbiór strony przez użytkowników.

Pozycjonowanie w Rybniku poprzez link building

Koleją bardzo ważną kwestią decydującą o tym, czy nasza strona internetowa znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google, jest przemyślany, dobry i naturalny profil linków zewnętrznych. Na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się taktyka działania w internecie – spam oraz „pójście na ilość” nie jest skuteczną metodą promowania strony. Aktualizacje algorytmów sprawiły, że szczególną uwagę przykłada się do wysokiej jakości stron, a linki są otoczone dobrym jakościowo tekstem. Sytuacja ta jednam ma również swoje plusy – dzięki temu strony internetowe nie toną w linkach o nieznanym pochodzeniu. Pozycjonowanie stron Rybnik to firma, która duży nacisk kładzie na źródła linkowania, a to sprawia, że nasi Klienci cieszą się coraz większą liczbą osób odwiedzających i zamawiających ich usługi czy produkty. Wszyscy, którzy znają SEO i zajmują się na co dzień pozycjonowanie stron internetowych szukają coraz nowszych i lepszych jakościowo oraz legalnych źródeł linków dla stron ich Klientów. Jeden artykuł to koszt nawet kilku tysięcy złotych! Oczywiście, mamy tutaj na myśli największe portale w Polsce. Pragniemy jednak podkreślić, że nasza agencja jest zaopatrzona w wysokiej klasy zaplecza, pełniące na co dzień rolę portali informacyjnych lub branżowych, a dodatkowo dającą możliwość publikowania artykułów gościnnych z linkami dofollow.

Z dumą przyznajemy, że jesteśmy posiadaczami kilku dobrych portali informacyjnych, które każdego miesiąca prężnie się rozwijają. Jeżeli chcesz powierzyć pozycjonowanie strony i jej optymalizację ekspertom, bez wahania skontaktuj się z naszym zespołem – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy nasuwające się wątpliwości.

To co nas wyróżnia nas rynku, to brak wiązania Klientów długotrwałymi umowami. Efekty naszej pracy są zauważalne już po 2,3 miesiącach, stąd też bezproblemowo dajemy naszym Klientom możliwość rezygnacji z usług bez terminu wypowiedzenia itd.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Rybniku?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ponieważ końcowa cena jest wypadkową wielu czynników:

 • ilość i jakość konkurencji na danym rynku;
 • ilość słów kluczowych, na które Klient chce się pozycjonować;
 • stan techniczny i merytoryczny strony internetowej przeznaczonej do pozycjonowania;

Należy zacząć od zbadania konkurencji. Dużo łatwiej jest doprowadzić stronę na pierwszą stronę wyników wyszukiwania, jeśli wpisaną frazą jest przykładowo „dobry mechanik Chojnice”, niż samo hasło „mechanik”. Inną kwestią będzie również podobna fraza w przypadku dużego miasta, jak np. Gdańsk. Jest to powód dla którego na początku każdego procesu pozycjonowania należy dokładnie zbadać ilość i poziom konkurencji, aby sprawnie przejść do dalszych kroków.

Kolejnym etapem będzie prześledzenie kluczowych słów, które użytkownicy wpisują szukając danych usług lub produktów oferowanych przez Państwa firmę. Aby tego dokonać korzystamy z profesjonalnych, płatnych narzędzi, które pozwalają na przygotowanie kampanii SEO.

Przed rozpoczęciem Link Buildingu należy ocenić jakość techniczną i merytoryczną strony internetowej www, które będzie podlegać procesowi pozycjonowania. W większości przypadków, niestety strony odbiegają od panujących standardów i należy wprowadzić tam szereg zmian w technologii, a także treści.

Na szczęście nasza firma zajmująca się pozycjonowaniem stron w Rybniku posiada w swoim składzie specjalistów z każdej z wymienionych branży. Gwarantujemy, że teksty i strony internetowe będą przygotowane w taki sposóbm aby przyniosły maksymalny efekt.

Co ważne, nasza firma nie wiąże Klientów długimi umowami! Realizujemy swoje usługi w oparciu o zaufanie Klientów. W przypadku braku efektów, zakończenie współpracy może nastąpić z miesiąca na miesiąc!

Informujemy, że na tej stronie korzystamy z „ciasteczek” – plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności.