i

t

a

g

e

n

c

j

a

Copywriting

Pisanie tekstów blogowych i reklamowych, opisów produktów

Copywriting to bardzo szerokie pojęcie. Oznacza zarówno przygotowanie tekstów reklamowych, opisów do sklepu internetowego, artykułów na bloga firmowego czy tekstów na stronę firmową. Nasza agencja jest wyposażona w specjalistów po filologii lub dziennikarstwie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem dotyczącym przygotowania i napisania tekstów pod internet. W codziennej pracy opiekujemy się i pozycjonujemy kilkadziesiąt stron www, co wymaga stałej aktualizacji i przygotowywania nowych tekstów. To świetne doświadczenia, z których skorzystać możesz właśnie Ty. Udoskonalamy swój warsztat z dnia na dzień, o czym świadczą opinie zadowolonych Klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami copywritingu, zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego dobre teksty są tak ważne?

Dobre teksty blogowe, efektowne opisy naszych usług lub produktów, a także przygotowane zewnętrznych artykułów reklamowych i sponsorowanych to w obecnych czasach podstawa pozycjonowania stron internetowych. Wyczerpująca i długa treść na stronie internetowej to klucz do sukcesu w wyszukiwarkach Google. Również prowadzenie firmowego bloga znacząco wzmacnia pozycję strony www w wynikach wyszukiwania. Ponadto sam fakt częstej aktualizacji naszej witryny dodaje jej mocy i sprawia, że roboty amerykańskiego giganta na „G” częściej i chętniej odwiedzają naszą stronę, co może skutkować na rozwoju strony i wyświetlaniu się w wyszukiwarkach na coraz bardziej innowacyjne słowa kluczowe.

Nasza agencja specjalizuje się w pisaniu tekstów, opisów, artykułów czy tekstów sponsorowanych dla firm z terenu całej Polski. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, skontaktujcie się z nami. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie Waszego problemu.

Artykuły gościnne - przyszłość SEO

Pozycjonowanie stron internetowych jeszcze do niedawna polegało przede wszystkim do kupowania bądź zbierania jak największej ilości linków z różnego rodzaju zewnętrznych stron, systemów wymiany linków czy tzw. „precli”. Od kilku lat, wskutek aktualizacji algorytmów Google liczą się tylko dobre, mocne i dobrze opakowane linki. Co oznacza słowo „dobrze opakowane”? Oznacza to, że największe znaczenie mają linki wplecione w tekst, który dotyczy naszych usług czy produktów, które oferujemy na naszej stronie www. W tym wypadku mamy twardszy orzech do zgryzienia. Oprócz znalezienia dobrego i uznanego serwisu, w którym możemy opublikować nasz artykuł sponsorowany, musimy także zastanowić się jak taki tekst przygotować.

W tym momencie zza kurtyny wychodzimy my 🙂 Nasza agencja zajmuje się przygotowywaniem profesjonalnych tekstów, które z powodzeniem mogą trafić na uznane portale informacyjne i oprócz mocy z samych linków, dają również bardzo dobry efekt reklamowy. Nasze teksty przygotowywane są przez specjalistów, którzy ukończyli studia z zakresu filologii polskiej lub dziennikarstwa i byli uczestnikami wielu kursów, które przygotowały ich do realizacji przyjaznych SEO tekstów. Możecie więc być Państwo pewni, że powierzając naszej agencji stworzenie tekstu, pozbawiony będzie on błędów ortograficznych czy rzeczowych, a dodatkowo będzie posiadał odpowiednią strukturę, którą kocha Google.

Daj nam napisać tekst o sobie 🙂

Z pewnością nie pożałują Państwo powierzenia nam realizacji tekstów niezbędnych do zareklamowania Państwa firmy. Reasumując, nasze teksty są:

  • poprawne językowo;
  • długie i wyczerpujące dany temat;
  • uwzględniają wytyczne Google (nagłówki H1, H2, H3), pogrubienia
  • są pisane przez specjalistów, który ukończyli odpowiednie studia;
  • mają sens i odpowiednią puentę 🙂
  • uzyskują wysokie pozycje w Google na zadawane przez użytkowników pytania;
  • przyciągają uwagę Klientów;
  • skłaniają odwiedzających do konwersji (wejścia na stronę, zakupu towaru, wykonania telefonu lub napisania maila);
  • są poddawane korekcie, aby uniknąć jakichkolwiek literówek.

Naszą najlepszą wizytówką są nasi zadowoleni Klienci, dla których od lat przygotowujemy i piszemy branżowe teksty reklamowe na temat ich firm i stron internetowych, które prowadzą. Co więcej, nasza oferta jest tym atrakcyjniejsza im bardziej kompleksową usługę Państwo zamówią. Nie musimy więc chyba przekonywać, że najkorzystniejszą opcją jest zlecenie nam wykonanie strony www wraz z przygotowaniem tekstów i prowadzenie firmowego bloga wraz z pozycjonowaniem i pisaniem tekstów reklamowych.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami

POPROŚ O WYCENĘ