Wynajem stron internetowych

Wynajem stron www | responsywnych, nowoczesnych, wypozycjonowanych

Wynajem stron internetowych to świetne rozwiązanie dla każdego, kto dopiero zaczął działalność gospodarczą lub już ją prowadzi, jednak jak dotąd nie prowadził żadnych działań w Internecie. IT Agencja proponuje wynajem gotowych, wypozycjonowanych stron www na atrakcyjnych warunkach. Co ważne, nie wiążemy długoterminowymi umowami, oznacza to, że z usługi można zrezygnować w każdym momencie.

Znamy rynek i wiemy, że są firmy, które po kilku miesiącach działalności są zmuszone z różnych względów na zamknięcie swoich firm. Nie inaczej było podczas nasilenia pandemii i rozszerzenia obostrzeń, które dotknęły przedsiębiorców.

W takim momencie, podpisana umowa, która obliguje firmę do opłaty abonamentu np. rzez kolejnych 8 miesięcy, stanowi duży problem i dodatkowe obciążenia finansowe.

U nas nie doświadczysz tego typu zdarzeń! Rozumiemy potrzeby, szczególnie młodych, przedsiębiorców i dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami wynajmu stron internetowych, zapraszamy do kontaktu.

Jak to działa?

Jeśli trafisz na którąś z naszych stron do wynajęcia lub po prostu potrzebujesz do wynajęcia strony związanej z Twoją działalnością w Twojej okolicy, napisz do nas lub zadzwoń, a zaznajomimy Cię ze swoimi pomysłami na Twoją obecność w Internecie.

W przypadku wyboru konkretnego rozwiązania, nasi pracownicy przygotowują stronę pod wynajem – dodają Twoje dane kontaktowe, wiążą stronę z profilem w Google Moja Firma i tak rozpocznie się Twoja przygoda z pozyskiwaniem Klientów przez Internet.

Nie podpisujemy umowy (chyba, że takie jest życzenie Klienta). Podstawą współpracy jest opłacona z góry faktura za każdy miesiąc wynajmu. Nie ma ukrytych opłat, kruczków prawnych i niedopowiedzeń. 

Możesz umieścić na stronie www swoje informacje i zdjęcia – traktować ją jak swoją, a my zadbamy o jej widoczność w Internecie, która pozwoli na zdobywanie Klientów. Proste? Nawet bardzo.

Zarezerwuj i wynajmij swoją stronę www już dziś!

Dlaczego warto?

Wiele osób z pewnością w tym momencie zastanawia się, dlaczego warto nawiązać z nami współpracę. Oto kilka z najważniejszych argumentów:

  • płacisz miesięcznie, nie musisz wydawać większej kwoty jednorazowo;
  • w ramach usługi nie tylko będziesz posiadał swoją stronę www, ale także zapewnione jest pozycjonowanie jej, a w przypadku wielu z naszych stron do wynajęcia już osiągają wysokie pozycje w Google;
  • każda nasza strona jest responsywna, posiada nowoczesny design i jest dostosowana do panujących standardów oraz wymagać Google;
  • w ramach usługi, powiążemy stronę www z usługą Google Moja Firma, co wspomoże pozycjonowanie lokalne;
  • nie wiążesz się długotrwałą umową. Jeśli zrezygnujesz z naszej usługi po 3 miesiącach, nie ma konieczności uiszczania abonamentu np. przez kolejnych 6 czy 9 miesięcy;
  • w ramach usługi otrzymujesz pełne wsparcie techniczne i merytoryczne nad prowadzoną stroną www oraz optymalizacją treści pod SEO.

Przykładowe strony do wynajęcia:

piana-izolacja.pl – Strona dla firm zajmujących się izolacjami pianowymi i podobnymi działalnościami

uslugi-elektryka.pl – Strona dla firm/osób specjalizujących się w usługach elektrycznych

uslugielektryka-warszawa.pl – Również strona dla firm elektrycznych, z tym, że jak sama domena wskazuje, zawężona do miasta stołecznego Warszawy.

biurorachunkowe-zyrardow.pl Strona internetowa dla biura rachunkowego z Żyrardowa i najbliższych okolic.

uslugiddd-zgorzelec.pl – Strona dotycząca usług DDD w Zgorzelcu i okolicach.

uslugiddd-jeleniagora.pl – Strona dotycząca usług DDD w Jeleniej Górze i okolicach.

uslugiddd-swidnica.pl – Strona dotycząca usług DDD w Świdnicy i okolicach.

dddlegnica.pl – Strona poświęcona realizacji usług DDD na terenie Legnicy.

dddjeleniagora.pl – Strona dotycząca usług DDD w Jeleniej Górze i Dolnym Śląsku.

mobilnyskup-zlomu.pl – Strona dla firm zajmujących się mobilnym skupem złomu, sprzętu RTV, AGD, porządkowania mieszkań i piwnic.

piana-izolacja.pl – Strona dla firm zajmujących się natryskowymi izolacjami budynków.

pomocdrogowa-elk.pl – Strona firmy zajmującej się pomocą drogową, autoholowaniem i lawetą w Ełku i okolicach.

paletypolska.pl – Strona dla firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i skupem palet.

mobilnyskuppalet.pl – strona dla firm mobilnie skupujących palety każdego typu.

Strony dotyczące usług mobilnej wulkanizacji dla poszczególnych miejscowości:

Mobilna wulkanizacja Poznań

Mobilna wulkanizacja Gdańsk

Mobilna wulkanizacja Wrocław

Mobilna wulkanizacja Bydgoszcz

Mobilna wulkanizacja Katowice

Mobilna wulkanizacja Kielce

Mobilna wulkanizacja Sochaczew

Mobilna wulkanizacja Lublin

Mobilna wulkanizacja Radom

Mobilna wulkanizacja Kraków

 

Zadzwoń lub napisz!

Przesyłając formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Program Partnerski Piotr Druzd, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 8/3, 96-317 Guzów moich danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane przeze mnie zapytanie. Sprawdź naszą Politykę prywatności