i

t

a

g

e

n

c

j

a

Wynajem stron internetowych

Wynajem stron www | responsywnych, nowoczesnych, wypozycjonowanych

Wynajem stron internetowych to świetne rozwiązanie dla każdego, kto dopiero zaczął działalność gospodarczą lub już ją prowadzi, jednak jak dotąd nie prowadził żadnych działań w Internecie. IT Agencja proponuje wynajem gotowych, wypozycjonowanych stron www na atrakcyjnych warunkach. Co ważne, nie wiążemy długoterminowymi umowami, oznacza to, że z usługi można zrezygnować w każdym momencie.

Znamy rynek i wiemy, że są firmy, które po kilku miesiącach działalności są zmuszone z różnych względów na zamknięcie swoich firm. Nie inaczej było podczas nasilenia pandemii i rozszerzenia obostrzeń, które dotknęły przedsiębiorców.

W takim momencie, podpisana umowa, która obliguje firmę do opłaty abonamentu np. przez kolejnych 8 miesięcy, stanowi duży problem i dodatkowe obciążenia finansowe.

U nas nie doświadczysz tego typu zdarzeń! Rozumiemy potrzeby, szczególnie młodych, przedsiębiorców i dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami wynajmu stron internetowych, zapraszamy do kontaktu.

Jak to działa?

Jeśli trafisz na którąś z naszych stron do wynajęcia lub po prostu potrzebujesz do wynajęcia strony związanej z Twoją działalnością w Twojej okolicy, napisz do nas lub zadzwoń, a zaznajomimy Cię ze swoimi pomysłami na Twoją obecność w Internecie.

W przypadku wyboru konkretnego rozwiązania, nasi pracownicy przygotowują stronę pod wynajem – dodają Twoje dane kontaktowe, wiążą stronę z profilem w Google Moja Firma i tak rozpocznie się Twoja przygoda z pozyskiwaniem Klientów przez Internet.

Nie podpisujemy umowy (chyba, że takie jest życzenie Klienta). Podstawą współpracy jest opłacona z góry faktura za każdy miesiąc wynajmu. Nie ma ukrytych opłat, kruczków prawnych i niedopowiedzeń. 

Możesz umieścić na stronie www swoje informacje i zdjęcia – traktować ją jak swoją, a my zadbamy o jej widoczność w Internecie, która pozwoli na zdobywanie Klientów. Proste? Nawet bardzo.

Zarezerwuj i wynajmij swoją stronę www już dziś!

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami

POPROŚ O WYCENĘ