Wynajem stron internetowych

Wynajem stron www | responsywnych, nowoczesnych, wypozycjonowanych

Wynajem stron internetowych to świetne rozwiązanie dla każdego, kto dopiero zaczął działalność gospodarczą lub już ją prowadzi, jednak jak dotąd nie prowadził żadnych działań w Internecie. IT Agencja proponuje wynajem gotowych, wypozycjonowanych stron www na atrakcyjnych warunkach. Co ważne, nie wiążemy długoterminowymi umowami, oznacza to, że z usługi można zrezygnować w każdym momencie.

Znamy rynek i wiemy, że są firmy, które po kilku miesiącach działalności są zmuszone z różnych względów na zamknięcie swoich firm. Nie inaczej było podczas nasilenia pandemii i rozszerzenia obostrzeń, które dotknęły przedsiębiorców.

W takim momencie, podpisana umowa, która obliguje firmę do opłaty abonamentu np. przez kolejnych 8 miesięcy, stanowi duży problem i dodatkowe obciążenia finansowe.

U nas nie doświadczysz tego typu zdarzeń! Rozumiemy potrzeby, szczególnie młodych, przedsiębiorców i dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami wynajmu stron internetowych, zapraszamy do kontaktu.

Jak to działa?

Jeśli trafisz na którąś z naszych stron do wynajęcia lub po prostu potrzebujesz do wynajęcia strony związanej z Twoją działalnością w Twojej okolicy, napisz do nas lub zadzwoń, a zaznajomimy Cię ze swoimi pomysłami na Twoją obecność w Internecie.

W przypadku wyboru konkretnego rozwiązania, nasi pracownicy przygotowują stronę pod wynajem – dodają Twoje dane kontaktowe, wiążą stronę z profilem w Google Moja Firma i tak rozpocznie się Twoja przygoda z pozyskiwaniem Klientów przez Internet.

Nie podpisujemy umowy (chyba, że takie jest życzenie Klienta). Podstawą współpracy jest opłacona z góry faktura za każdy miesiąc wynajmu. Nie ma ukrytych opłat, kruczków prawnych i niedopowiedzeń. 

Możesz umieścić na stronie www swoje informacje i zdjęcia – traktować ją jak swoją, a my zadbamy o jej widoczność w Internecie, która pozwoli na zdobywanie Klientów. Proste? Nawet bardzo.

Zarezerwuj i wynajmij swoją stronę www już dziś!

Dlaczego warto?

Wiele osób z pewnością w tym momencie zastanawia się, dlaczego warto nawiązać z nami współpracę. Oto kilka z najważniejszych argumentów:

  • płacisz miesięcznie, nie musisz wydawać większej kwoty jednorazowo;
  • w ramach usługi nie tylko będziesz posiadał swoją stronę www, ale także zapewnione jest pozycjonowanie jej, a w przypadku wielu z naszych stron do wynajęcia już osiągają wysokie pozycje w Google;
  • każda nasza strona jest responsywna, posiada nowoczesny design i jest dostosowana do panujących standardów oraz wymagać Google;
  • w ramach usługi, powiążemy stronę www z usługą Google Moja Firma, co wspomoże pozycjonowanie lokalne;
  • nie wiążesz się długotrwałą umową. Jeśli zrezygnujesz z naszej usługi po 3 miesiącach, nie ma konieczności uiszczania abonamentu np. przez kolejnych 6 czy 9 miesięcy;
  • w ramach usługi otrzymujesz pełne wsparcie techniczne i merytoryczne nad prowadzoną stroną www oraz optymalizacją treści pod SEO.

Przykładowe strony do wynajęcia:

piana-izolacja.pl – Strona dla firm zajmujących się izolacjami pianowymi i podobnymi działalnościami

uslugi-elektryka.pl – Strona dla firm/osób specjalizujących się w usługach elektrycznych

uslugielektryka-warszawa.pl – Również strona dla firm elektrycznych, z tym, że jak sama domena wskazuje, zawężona do miasta stołecznego Warszawy.

biurorachunkowe-zyrardow.pl Strona internetowa dla biura rachunkowego z Żyrardowa i najbliższych okolic.

mobilnyskup-zlomu.pl – Strona dla firm zajmujących się mobilnym skupem złomu, sprzętu RTV, AGD, porządkowania mieszkań i piwnic.

paletypolska.pl – Strona dla firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i skupem palet.

mobilnyskuppalet.pl – strona dla firm mobilnie skupujących palety każdego typu.

Zadzwoń lub napisz!

Przesyłając formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Program Partnerski Piotr Druzd, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 8/3, 96-317 Guzów moich danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane przeze mnie zapytanie. Sprawdź naszą Politykę prywatności