i

t

a

g

e

n

c

j

a

O firmie

Ktoś kiedyś powiedział, że najtrudniej jest mówić o samym sobie. To prawda, lecz pozwólcie, że spróbujemy. Jesteśmy agencją interaktywną, która od lat wprowadza swoich Klientów na wyższy poziom budowania wizerunku w Internecie. Realizujemy projekty stron internetowych, pozycjonujemy, piszemy teksty, nagrywamy filmy i prowadzimy kampanie reklamowe. Nie boimy się żadnych wyzwań, tak więc podejmujemy się zarówno zleceń dla firm, których musimy prowadzić za rękę, bo dopiero raczkują w kontekście istnienia w Internecie, jak i „grubych ryb”, które z niejednego już pieca chleb jadły. W każdym razie, jeśli chcesz podzielić się z nami swoim pomysłem i wycenić swoje zlecenie, zapraszamy do kontaktu.

Webdesign

Projektujemy nowoczesne i estetyczne strony internetowe, których głównym celem jest przyciągnięcie do Twojej firmy nowych Klientów z internetu. Nasze strony wyróżniają się na rynku, bowiem większość z nich tworzymy od nowa, nie korzystając z gotowych rozwiązań czy szablonów. Nasze strony internetowe www są również za każdym razem zaplanowane i przemyślane pod kątem poszczególnych elementów i treści. Zanim rozpoczniemy tworzyć stronę internetową pytamy Klientów jakie usługi lub produkty chcą sprzedawać i na jaką skalę. To wszystko determinuje nasze kolejne działania, które mają na celu przygotowanie zoptymalizowanej strony www gotowej do procesu pozycjonowania stron www,  o którym piszemy poniżej.

Pozycjonowanie stron

Nawet najładniejsza strona internetowa, na którą miesięcznie wejdzie 10 osób nie ma większego sensu. Są one tworzone przede wszystkim po to, by potencjalni Klienci mogli zapoznać się z atrakcyjną wizytówką naszej firmy w sieci. Aby Klienci trafili na stronę w ostatnim czasie głównie skupiamy się na mediach społecznościowych: Facebooku, Instagramie czy Youtub’ie. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę z tego, że najbardziej zainteresowani Klienci i przede wszystkim Ci, którzy generują konwersje trafiają na naszą stronę z Google. Aby znaleźć się na czołowych pozycjach w wyszukiwarce amerykańskiego giganta oprócz zoptymalizowania działania strony i treści na niej się znajdujących, musimy zadbać o mądry i różnorodny link building. Nasza agencja oferuje usługi pozycjonowania bez konieczności podpisywania długotrwałych umów. W razie niezadowolenia z naszej pracy, w każdym momencie możesz zrezygnować, co nie jest normą na polskim rynku.

Sklepy internetowe

Ostatnie lata to trend przenoszenia wszystkiego do Internetu. Nic w tym dziwnego. Nowe pokolenie coraz bardziej przyzwyczaja się do komfortu. Młodzież, ale także ludzie dorośli oswajają się z faktem, że prawie każdą rzecz jesteśmy w stanie obecnie załatwić za pośrednictwem Internetu. Nie inaczej jest z zakupami. Rynek e-commerce rozwija się najszybciej z wszystkich internetowych biznesów. Ma to oczywiście również związek z wybuchem w 2020 roku pandemią koronawirusa. Sytuacja niemal zmusiła wielu ludzi do kupowania online, a sklepy, które nie zdążyły jeszcze przejść do Internetu szybko przeszły na tę formę sprzedaży. Nasza agencja oferuje realizację responsywnych, funkcjonalnych i atrakcyjnych graficznie sklepów internetowych. Technologie, na których działamy zapewniają stabilne i bezawaryjne działanie.

Projektowanie graficzne

Jako firma specjalizująca się w usługach projektowania graficznego, naszym głównym celem jest pomaganie naszym klientom w budowaniu ich wizerunku i przekazywaniu ich wizji w sposób atrakcyjny i skuteczny. Nasz zespół składa się z doświadczonych projektantów graficznych, którzy posiadają umiejętności i narzędzia niezbędne do tworzenia niezapomnianych projektów. Nasza usługa obejmuje konsultacje z klientem, aby upewnić się, że ich wizja jest w pełni zrozumiana i wprowadzana w życie. Nasz zespół pracuje nad każdym projektem z pełnym zaangażowaniem, aby zapewnić naszym klientom niezawodne i profesjonalne rozwiązania. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w usługi projektowania graficznego pozwala nam zaoferować naszym klientom produkty, które spełniają ich wymagania i pomagają im w realizacji ich celów biznesowych.

POPROŚ O WYCENĘ