i

t

a

g

e

n

c

j

a

Tworzenie sklepów internetowych

E-commerce – najlepiej rozwijająca się branża IT

Tworzenie sklepów internetowych polega na przeniesieniu sprzedaży bezpośredniej również do zasobów Internetu. Prowadzenie sklepu internetowego to świetny pomysł na zwiększenie  liczby Klientów. Możemy rozszerzyć swoje działania na teren innych regionów Polski, a także Europy i Świata. Nic nas nie ogranicza, a koszty postawienia i prowadzenia sklepu online zdecydowanie nijak mają się do korzyści jakie możemy odnieść. Nasza agencja realizuje sklepy internetowe od A do Z. Indywidualny szablon i mnóstwo opcji pozwala na przyciągnięcie Klientów. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą agencją, zapraszamy do kontaktu.

Co musi zawierać sklep internetowy?

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem własnego sklepu internetowego musisz skorzystać z fachowej pomocy specjalistów. Samemu jednak także należy pamiętać o elementach niezbędnych przy tego typu realizacjach. Jeśli nie chcesz obsługi przekazywać w rękę zewnętrznej firmy i czujesz się na siłach, aby samemu administrować sklepem musisz posiąść podstawowe informacje. Rozpocznijmy od kwestii prawnych: sklep internetowy musi posiadać regulamin sklepu, opisane metody przyjmowania i rozpatrzenia reklamacji, cennik dostaw i opis opcji dostawy. Ważna jest również polityka prywatności, która zwykle jest niezbędna w przypadku większości stron www.

W kwestiach technicznych, sklep online musi posiadać możliwość zarejestrowania i zalogowania na swój profil przez Klientów, którzy będą chcieli mieć wgląd do historii swoich zakupów czy przeglądu promocji przygotowanych specjalnie dla nich. Ponadto warto wyposażyć swój sklep w metodę szybkich płatności, zwykłe przelewy w dobie pełnej cyfryzacji powoli odchodzą do lamusa.

Realizacja sklepów online

Nasza firma od lat przenosi biznesy swoich Klientów do internetu. W ostatnim czasie branża e-commerce rozwija się w błyskawicznym tempie. Niewątpliwie przyczyniła się do tego epidemia koronawirusa z przełomu 2019 i 2020 roku. Niemniej użytkownicy z całego świata przekonali się, że możemy w Internecie kupować nie tylko buty i ciuchy, ale także najpotrzebniejsze produkty w tym żywność. Przedsiębiorcy szybko zauważyli ten trend i zaczęli masowo przenosić swoje działalności do sieci. Oczywiście nie zaniedbali sprzedaży bezpośredniej, ale wobec restrykcji i zakazów naturalnym ruchem było skupienie się na Internecie. Tym samym zapotrzebowanie na firmy zajmujące się tworzeniem sklepów internetowych wzrosła. 

Niestety, tym samym na rynku pojawiło się wielu pseudo-specjalistów, którzy wykorzystali niewiedzę firm i sprzedali im produkty niepełne, z lukami i niewystarczająco zabezpieczone. Nasza agencja od lat kreując wizerunek firm w Internecie, a tym samym tworząc sklepu online, wie jak powinien wyglądać spełniający standardy sklep internetowy. 

Wykonane przez nas projekty są skrupulatnie zaplanowane, dlatego podczas testów zwykle wprowadzamy jedynie kosmetyczne zmiany. Nasze sklepy internetowe działają i są odpowiednio przygotowane zarówno do sprzedaży, wysyłki, jak i późniejszego pozycjonowania.

Sklepy internetowe czyli przyszłość = sieć

Nie ma co ukrywać. Trend przenoszenia praktycznie wszystkiego do Internetu jest nieodwracalny. Jeśli ktoś z nas szuka rozwiązań, które w przyszłości będą się sprawdzać coraz częściej, musi patrzeć w stronę nowych technologii i tym samym Internetu. Sklepy internetowe są coraz bardziej popularne w każdej branży. Do tej pory chodziło głównie o branżę odzieżową. Teraz jednak to tak naprawdę trudno znaleźć jakikolwiek produkt, którego nie da kupić się online. 

Nasza agencja specjalizuje się w instalowaniu i tworzeniu sklepów internetowych od A do Z. Oznacza to, że zarówno przygotowujemy oprawę graficzną serwisu, jak i wprowadzamy wszystkie funkcjonalności, niezbędne do sprawnego, szybkiego i intuicyjnego działania sklepu dla odwiedzających. Nasza agencja to jeden z liderów w branży webdesignu i marketingu sieciowego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług tworzenia sklepów internetowych.

Nasze sklepy online:

Sprawdzony i intuicyjny moduł e-commerce

Realizowane przez nas sklepy internetowe są wyposażone w intuicyjny i funkcjonalny moduł zakupów online.

Opieramy się tylko na sprawdzonych i cieszących się uznaniem Klientów na całym świecie technologiach.

Tworzenie sklepów internetowych to dla nas nie tylko podstawowe i niezbędne funkcjonalności. Równie ważne jest przygotowanie zoptymalizowanych treści pod wyszukiwarki Google.

Nasze sklepy internetowe świetnie pozycjonują się w Google uzyskujący wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Zoptymalizowane treści

Szkolenie

Klientom, którzy zdecydują się zrealizować w naszej agencji interaktywnej, zapewniamy szkolenie i doradztwo w samodzielnym dodawaniu produktów, zmiany zdjęć, sortowania produktów.

Nasi specjaliści przekażą dostęp do strony wraz z krótkim przewodnikiem, który pokaże jak łatwo poruszać się po panelu adminitracyjnym i dodawać lub edytować produkty, zarządzać stanem magazynowym itp.

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami

POPROŚ O WYCENĘ