i

t

a

g

e

n

c

j

a

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych dla firm

Nasza agencja realizuje nowoczesne i spełniające wszelkie wymagania strony internetowe, które swoją oryginalnością, estetyką, ale przede wszystkim unikalnym contentem są w stanie przebić konkurencję w prawie każdej branży. Realizujemy strony internetowe zarówno dla dużych spółek, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych. Nie boimy się wyzwań, dlatego coraz częściej bierzemy na swoje barki skomplikowane i długotrwałe projekty. Webdesign to nie praca, a nasza pasja, z którą podchodzimy do każdego kolejnego projektu. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe - projektowanie

Tworzenie stron www rozpoczynamy zawsze od procesu projektowania. Unikalny projekt, z którego Klient może być zadowolony to jedna z ważniejszych części naszej pracy. Staramy się bardzo dokładnie i precyzyjnie zaplanować wszystkie nasze działania. W oparciu o bardzo dobry kontakt z Klientami, przygotowujemy projekty zgodnie z wszelkimi standardami, wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i co najważniejsze w naszej branży, nasi specjaliści są na bieżąco z wszelkimi nowinkami, które pozwalają nam przygotować projekt strony internetowej spełniający wszelkie, nawet wysoko postawione wymagania Klienta. Nasi specjaliści zawsze stają na wysokości zadania. Naszą największą motywacją jest coraz większa liczba zadowolonych Klientów, którzy stworzyli za naszą pomocą już swoje zarabiające strony internetowe. Jeśli chcesz je zobaczyć, wejdź w nasze portfolio.

Tworzenie stron internetowych - zaufaj specjalistom

W naszej codziennej pracy bardzo często spotykamy się z sytuacjami, kiedy Klienci przychodzą do nas nie mając kompletnie żadnego pomysłu na swoją firmę w Internecie. Nigdy nie ukrywamy, w tym momencie tylko zacieramy ręce, bo kochamy kreować nowoczesne i efektywne rozwiązania. W takich wypadkach nasi specjaliści mogą rozwinąć skrzydła i wykorzystać pełnię swoich umiejętności, aby przekonać do zastosowanych rozwiązań Klienta, a przede wszystkim sprawić, by w pełni zadowolony mógł realizować się w swojej specjalizacji. Oprócz tworzenia stron www, takim Klientom proponujemy także pełną opiekę administracyjną, proces pozycjonowania i przygotowanie kampanii reklamowej online. Dla nas, specjalistów z branży IT, tego typu rozwiązanie a więc kompleksowa obsługa Klienta jest świetną wiadomością, bo możemy w 100% wykazać potencjał jaki drzemie w każdym przedstawicielu naszej agencji.

Spójrzmy. Widząc jak rozwija się rynek w branży IT, możemy rzec, że nasza agencja interaktywna wyróżnia się na tle konkurencji. Dlaczego? Ano dlatego, że:

 • tworzymy w pełni responsowne i nowoczesne pod kątem designu i użyteczności serwisy internetowe;
 • w większości wypadków, przygotowujemy indywidualne szablony dla naszych Klientów (chyba, że wola Klientów jest inna);
 • jako agencja oprócz technicznej kwestii zbudowania serwisu, przygotowujemy także zoptymalizowane treści pod kątem wyszukiwarki Google i pozycjonowania;
 • jesteśmy bardzo fajni 🙂
 • … i uprzejmi;
 • i słuchamy Klientów.

Wiele firm wysłuchuje swoich Klientów, a następnie robi „po swojemu”. W takich wypadkach często dochodzi do przerwania projektu, szukania kogoś, kto dokończy stronę już rozpoczętą (nie lubimy takich sytuacji), a w skrajnych przypadkach dochodzi do sporu sądowego między agencją i zleceniodawcą. U nas nie ma takiej możliwości, bo po pierwsze poważnie podchodzimy do każdego projektu, a po drugie nie wiążemy Klienta żadnymi długofalowymi umowami. Oznacza to, że możesz zrezygnować z naszych usługi i nie będziemy z tego tytułu rościć żadnych dodatkowych płatności. Swoją pracę, zarówno wewnątrz zespołu, jak i w stosunku do Klientów opieramy na pełnym zaufaniu. Wierzymy, że nasze podejście do projektów szybko wskaże, że jesteśmy profesjonalistami, dla których zadowolenie kontrahentów jest na pierwszym miejscu. 

Strony www dla firm

Oczywiście, jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju projekty. Projektujemy strony internetowe dla trenerów personalnych, kandydujących na radnych początkujących polityków, stowarzyszeń czy fundacji, a także akcji charytatywnych jak niebieskagwiazdka.pl , pomagamyzuzi.pl czy zaginionypiotrpietrzak.pl. W zdecydowanej większości jednak realizujemy swoje projekty dla mniejszych lub większych firm. To bardzo ważne, bo chyba wszyscy wiemy po co firma decyduje się na stronę w Internecie:

 • większa rozpoznawalność marki;
 • prestiż;
 • możliwość wyszukania firmy za pośrednictwem wyszukiwarki Google;
 • możliwość zainstalowania modułu rezerwacji wizyt;
 • umieszczenie ciekawego wizualnie menu dla restauracji…
 • i wiele wiele innych.

Dlatego też nasza agencja mając na względzie powyższe, do tworzenia tego typu strony www musi się odpowiednio przygotować i wybrać najbardziej optymalne rozwiązania.

Tworzymy strony, które zarabiają

Strona internetowa www musi zarabiać. W naszej terminologii, strona internetowa musi konwertować. Chodzi o to, by wizyta na stronie internetowej zakończyła się przesłaniem maila, wykonania telefonu (działania mierzalne) lub wizytą w siedzibie firmy (niemierzalne). Dlatego też przygotowanie serwisu dla firmy musi precyzyjnie zmierzać do skorzystania z usług danej firmy lub zakupu konkretnego produktu. Tworzenie stron www to nie tylko przygotowanie szablonu i wklepanie kodu. Dla nas tworzenie stron internetowych to proces, który musi zostać dokładnie przemyślany i być dostosowany do oczekiwań Klienta.

Tworzymy strony, które kocha Google

Nasze strony internetowe są w pełni zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek Google i w pełni przygotowane do procesu pozycjonowania, który również oferujemy naszym Klientom. O co chodzi? Pozycjonowanie to dość skomplikowany proces, oparty w głównej mierze na odpowiedniej optymalizacji treści. Nasze strony internetowe i przygotowane na nich treści są odpowiednio nasycone słowami kluczowymi i frazami atrakcyjnymi z punktu widzenia Klienta. Tym samym tworzymy serwis internetowy, który docelowo będzie pojawiał się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google na poszczególne frazy kluczowe.

Co otrzymasz od nas?

Nowoczesny i indywidualny projekt strony www

Realizujemy strony internetowe od A do Z. Otrzymasz od nasz indywidualny projekt responsywnej, nowoczesnej i efektownej wizualnie strony internetowej www.

Zrealizujemy projekt w taki sposób, by Klient oraz przyszli odwiedzający byli w pełni zadowoleni.

Po zrealizowaniu projektu otrzymasz odpowiednie narzędzia i przekazaną przez naszych specjalistów wiedzę, jak samodzielnie dbać o przypływ nowych Klientów za pośrednictwem Internetu.

Uwierz, nam też zależy na rozwoju Twojej firmy. Twój sukces zawsze będzie także naszym sukcesem.

Narzędzia i wiedzę

Dostęp do panelu administracyjnego

Naszym Klientom przekazujemy dostęp do intuicyjnego panelu administracyjnego strony internetowej. Dzięki temu, w łatwy sposób można edytować teksty i grafiki.

Nasi specjaliści przekażą dostęp do strony wraz z krótkim przewodnikiem, który pokaże jak łatwo poruszać się po panelu adminitracyjnym.

Nasza agencja oferuje Państwu także pełne wsparcie w zakresie technicznym strony www. Ponadto zapewniamy opiekę SEO i pozycjonowanie.

Kompleksowość naszych usług to jedna z najważniejszych zalet naszej agencji. 

Wsparcie techniczne i SEO

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami

POPROŚ O WYCENĘ