i

t

a

g

e

n

c

j

a

Poszukiwanie osób Grodzisk Mazowiecki

Poszukiwanie osób zaginionych dronem z kamerą termowizyjną w Grodzisku Mazowieckim

Poszukiwanie osób zaginionych kamerą termowizyjną w miejscowości Grodzisk Mazowiecki to działalność polegająca na wykorzystaniu najnowszej technologii w celu ratowania życia osób zaginionych. To innowacyjna metoda, coraz częściej stosowana także wśród służb ratowniczych, co daje niesamowite efekty.

Ta metoda jest skuteczna w szczególności w poszukiwaniu osób na otwartych terenach, polach, w lasach, tam gdzie ludzkie oko może być zawodne. Kamera termowizyjna pozwala na skuteczne wskazanie miejsca znajdywania się osoby, której temperatura ciała jest o wiele wyższa niż temperatura otaczających jej elementów. To pozwala na niesamowite efekty, które otrzymujemy o wiele szybciej niż w przypadku pieszego przeczesywania terenu.

Realizacja usługi jest możliwa także w godzinach nocnych, co w przypadku poszukiwań osób, może okazać się sprawą życia lub śmierci.

Dron z kamerą termowizyjną wskaże miejsce przebywania poszukiwanej osoby w Grodzisku Mazowieckim

Dron z kamerą termowizyjną w Grodzisku Mazowieckim świetnie spisuje się w momencie, w którym poszukiwania naziemne nie zdały egzaminu. Dron może wskazać miejsce przebywania osoby zaginionej w przypadku, kiedy ekipa ratunkowa nie jest w stanie dotrzeć do danego miejsca na piechotę.

Dron już niejednokrotnie ratował ludzkie życie i liczymy na to, że statystyki te będą stale wzrastać.

Dron może wskazać źródło ciepła nawet w środku lasu czy na polu, dzięki czemu, skuteczność tej metody poszukiwania, szczególnie w warunkach nocnych jest wręcz nieoceniona.

Dron z kamerą termowizyjną jest także świetnym uzupełnieniem tradycyjnych poszukiwań służb ratunkowych.

Samochód terenowy Off Road 4x4 - Grodzisk Mazowiecki

Dron z kamerą termowizyjną Grodzisk Mazowiecki spisuje się najlepiej na otwartych przestrzeniach, szczególnie w lasach czy innych trudno dostępnych miejscach. Nasza ekipa w pakiecie dysponuje samochodem terenowym Off Road 4×4, który w szybki sposób może dostać się do miejsca przebywania osoby poszukiwanej i udzielić pomocy.

W przypadku naszej firmy wynajmują Państwo usługę przeczesywania terenu za pomocą kamery termowizyjnej z operatorem drona, a także obserwatorem śledzącym na bieżąco podgląd na dużym ekranie wewnątrz samochodu, dzięki czemu każdy element, mogący świadczyć o przebywaniu w danym miejscu osoby poszukiwanej nie umknie uwadze operatora i obserwatora.

Ekipa poszukiwawcza działa szybko i sprawnie, co jest szczególnie ważne w przypadku poszukiwania zaginionej osoby.

Ponadto w odróżnieniu od służb, możemy pracować także w nocy, co zwiększa skuteczność poszukiwań.

15 zdjęć/20 min filmu

PLN 350
 • 15 zdjęć
 • 20 minut filmu
 • Obróbka i montaż od 100 zł

30 zdjęć/40 min filmu

PLN 650
 • 30 zdjęć
 • 40 minut filmu
 • Obróbka i montaż - od 200 zł

80 zdjęć/90 min filmu

PLN 1100
 • 80 zdjęć
 • 90 minut filmu
 • Obróbka i montaż - od 500 zł

8 h zdjęć i nagrywania

PLN 1700
 • Nieograniczona ilość zdjęć
 • Do 3 h filmu
 • Obróbka i montaż - od 750 zł

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami

POPROŚ O WYCENĘ