i

t

a

g

e

n

c

j

a

Pozycjonowanie stron internetowych
Grudziądz

S

E

O

Pozycjonowanie stron internetowych Grudziądz to cały szereg zaplanowanych działań, celem których jest optymalizacja i popularyzacja naszej strony www. Wyniki tej pracy są widoczne poprzez osiąganie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, po wpisaniu poszczególnych fraz kluczowych. Jeszcze nie tak dawno temu, do wysokich pozycji potrzebowaliśmy dużego zaplecza finansowego, które pozwoliłoby na wykupienie dużej ilości linków w katalogach czy stronach zapleczowych. Google po ostatnich aktualizacjach swoich algorytmów bardzo precyzyjnie selekcjonuje strony i na pierwszą stronę wyników wpadają tylko dobrze zoptymalizowane i posiadające sensowny i mocny profil linków zewnętrznych strony. Nasza agencja specjalizuje się w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na terenie miasta Grudziądz i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Z powodzeniem od wielu lat promujemy naszych Klientów i realizujemy dla nich długofalowe kampanie SEO.

Pozycjonowanie stron www Grudziądz

Wysoka pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwania zależy od kilku rzeczy. To jest odpowiednia optymalizacja oraz przemyślany link building. Aby strona twojej firmy w Grudziądzu dobrze konwertowała i była atrakcyjna dla nowych Klientów, musi być odpowiednio zoptymalizowana pod kątem fraz kluczowych, które są często wpisywane przez użytkowników. Pozycjonowanie stron www w Grudziądzu to również optymalizacja techniczna. Algorytmy Google coraz bardziej promują takie czynniki, jak szybkość działania strony, czas ładowania, sensowne rozmieszczenie linków wewnętrznych, spełnianie wewnętrznych wymogów, a także pełne dostosowanie strony internetowej do urządzeń mobilnych, które stanowią teraz większość ruchu w sieci. Druga bardzo ważna kwestia to linkowanie zewnętrzne. Prawidłowe przygotowanie artykułów sponsorowanych i przede wszystkim dobór odpowiednich źródeł, w których je zamieszczamy wymaga odpowiednych umiejętności i wiedzy, a te z pewnością znajdziesz wśród naszych specjalistów SEO.

Pozycjonowanie stron Grudziądz - optymalizacja

Wiele lat pracy dało nam jasno do zrozumienia, że nie ma możliwości skutecznego pozycjonowania stron wedle jednego, ścisłego schematu. Powszechnie wiadomo, że każda branża ma swoją specyfikę oraz charakterystycznych odbiorców, którzy na właściwy dla siebie sposób szukają potrzebnych im informacji. Dlatego też pozycjonowanie strony www należy rozpocząć od dokładnej analizy konkurencji oraz researchu dot. słów kluczowych, które najczęściej są wpisywane w wyszukiwarce. Nierzadko zdarzało się, że Klienci mieli opracowane słowa i frazy kluczowe dotyczące swojej branży, jednak z powodu nieznajomości praw rządzących algorytmami, pominęli kluczowe słowa. Z tego powodu treści znajdujące się na stronie często wymagają edycji jeszcze przed innymi zabiegami, takimi jak link building, optymalizacja techniczna itd.

Wyróżniamy optymalizację techniczną i optymalizację treści.

Optymalizacja treści polega na:

 • odpowiednim nasyceniu słów kluczowych w treści na stronie;
 • przygotowanie jak najbardziej oryginalnego i wyczerpującego contentu;
 • odpowiednia hierarchia na stronie (użycie nagłówków H1, H2, H3 itd.);
 • przygotowanie najbardziej pasujących i zgodnych z wyszukiwaniami w Google tytułów i opisów.

Optymalizacja treści jest niezwykle istotnym zagadnieniem zarówno dla Klientów jak i dla algorytmów Google – dzięki niej możliwym jest dokładniejsze i prostsze określenie o czym jest dana strona. Przygotowanie treści przy użyciu specjalistycznych narzędzi monitorujących popularne frazy w Google pozwala w odpowiedni sposób przygotować zawartość, jak i rozpocząć pozycjonowanie strony na wybrane słowa kluczowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasza agencja wyjątkowo efektywnie i sprawnie korzysta z tego typu narzędzi,
a to rzutuje na zadowolenie naszych Klientów.

Optymalizacja techniczna strony polega na:

 • zainstalowaniu i skonfigurowaniu certyfikatu SSL;
 • maksymalnym przyspieszeniu działania i ładowania strony internetowej;
 • optymalizacji obrazów i zdjęć znajdujących się na stronie;
 • optymalizacja UX pod kątem jak najwygodniejszej obsługi strony przez odwiedzających.

Reasumując, najnowsze aktualizacje wprowadzone do robotów Google sprawiły, że optymalizacja techniczna jest jednym z najważniejszych kroków, które pozwalają na wyróżnienie się na tle konkurencji. Warto jednak podkreślić, że optymalizacja ta narzuca posiadanie wysoko wyspecjalizowanych umiejętności i wiedzy ,
a grzebanie w zasobach strony przez nieprzeszkolone osoby może zakończyć się wielkim fiaskiem.

A może znajdziesz coś dla siebie na naszym blogu?

Pozycjonowanie w Grudziądzu poprzez link building

Link building jest jednym z bardziej kluczowych zagadnień – decyduje czy strona znajdzie się na górze wyników wyszukiwania, dlatego tak ważnym jest przemyślany, dobry i naturalny profil linków zewnętrznych.
W ostatnich latach zmieniło się podejście do użytkowników internetu, ze względu na wypalenie się taktyki spamu. Aktualizacje algorytmów przyczyniły się do kładzenia nacisku na dobre jakościowo strony, gdzie linki otoczone są wysokiej jakości tekstem. Plusem tej sytuacji jest porządek na stronach, gdzie swego czasu roiło się od zalanych spamem treści.

Pozycjonowanie stron Grudziądz to firma, która dużo uwagi poświęca źródłom linkowania, co sprawia, że nasi Klienci cieszą się coraz większą liczbą osób odwiedzających i zamawiających ich usługi czy produkty. Wszyscy, którzy znają SEO i na co dzień zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych, poszukują coraz lepszych i pewniejszych źródeł linków dla stron ich Klientów. Jeden artykuł to koszt nawet kilku tysięcy złotych, jeśli mowa o największych portalach informacyjnych w Polsce! Z dumą informujemy, że nasza agencja jest zaopatrzona w wysokiej klasy zaplecza, które każdego dnia pełnią funkcje portali informacyjnych lub branżowych, a ponadto dają możliwość publikowania artykułów gościnnych z linkami dofollow.

W swoim asortymencie posiadamy kilka dobrych portali informacyjnych, które każdego miesiąca prężnie się rozwijają poszerzając obszary swojego działania. Jeżeli chcesz powierzyć pozycjonowanie strony i jej optymalizację specjalistom, bez wahania napisz lub zadzwoń do nas. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc.

To, czym się wyróżniamy to brak wiązania Klientów długotrwałymi umowami. Efekty naszej pracy są widoczne już po kilku miesiącach, dlatego z czystym sumieniem dajemy naszym Klientom możliwość rezygnacji z usług bez terminu wypowiedzenia itd.

Czy pozycjonowanie stron w Grudziądzu jest kosztowne?

Nie da się od razu odpowiedzieć na to pytanie. Nasze usługi wykonujemy z największą starannością i zawsze staramy się znaleźć złoty środek pomiędzy ceną a ilością innowacji wprowadzonych w serwis www. Na koszt ostateczny składają się:

 • ilość i jakość konkurencji na danym rynku;
 • stan techniczny i merytoryczny strony internetowej przeznaczonej do pozycjonowania;
 • ilość słów kluczowych, na które Klient chce się pozycjonować;

Zlecenie rozpoczyna się od zbadania realnej konkurencji. O wiele prościej jest doprowadzić witrynę na pierwszą stronę wyników wyszukiwania, jeśli wpisaną frazą jest przykładowo „dobry malarz Pabianice”, niż samo hasło „malarz”. Czym innym będzie również podobna fraza w przypadku dużego miasta, jak np. Katowice, czy Łódź. Właśnie dlatego na początku każdego procesu pozycjonowania należy odpowiednio zbadać ilość i poziom konkurencji, by móc przejść do dalszych kroków.

Kolejnym krokiem będzie zbadanie słów kluczowych, które użytkownicy wpisują szukając danych usług lub produktów oferowanych przez Klienta. Do tego wykorzystujemy profesjonalne narzędzie, które pozwalają na przygotowanie kampani SEO.

Przed przejściem do Link Buildingu należy ocenić jakość techniczną i merytoryczną strony internetowej www, które będzie podlegać procesowi pozycjonowania. W zdecydowanej większości przypadków strony odbiegają od panujących w dzisiejszej rzeczywistości standardów, co skutkuje koniecznością wprowadzenia szeregu istotnych zmian w technologii oraz w zawartości.

Na szczęście nasza firma zajmująca się pozycjonowaniem stron w Grudziądzu posiada w swoim składzie doświadczonych specjalistów z każdej z wymienionych branży. Możecie być Państwo pewni, że strony internetowe przez nas przygotowane zapewnią Państwu maksymalne zyski.

Ważne! Nasza firma nigdy nie wiąże Klientów długimi umowami! Realizujemy usługi w oparciu o wzajemne zaufanie. W przypadku braku efektów, zakończenie współpracy może nastąpić z miesiąca na miesiąc!

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami

POPROŚ O WYCENĘ