i

t

a

g

e

n

c

j

a

Pozycjonowanie stron internetowych
Zawiercie

S

E

O

Pozycjonowanie stron internetowych Zawiercie to szereg działań polegających na optymalizacji i popularyzacji naszej strony www, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy kluczowe. Jakiś czas temu, do wysokich pozycji potrzebowaliśmy środków, które pozwoliły na wykupienie dużej ilości linków w katalogach czy stronach zapleczowych. Po aktualizacji swoich algorytmów Google bardzo precyzyjnie selekcjonuje strony i na pierwszą stronę wyników wpadają tylko dobrze zoptymalizowane i posiadające sensowny i mocny profil linków zewnętrznych strony. IT- Agencja specjalizuje się w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na terenie miasta Zawiercie i całego województwa śląskiego. Już od wielu lat, sukcesywnie promujemy naszych Klientów i realizujemy dla nich długofalowe kampanie SEO.

Pozycjonowanie stron www Zawiercie

Wysokie miejsce naszej strony w wynikach wyszukiwania jest wynikiem dwóch zmiennych. Pierwsza kwestia to odpowiednia optymalizacja, a druga to przemyślany i efektywny link building. Jeśli chcesz, aby strona twojej firmy w Zawierciu konwertowała i była atrakcyjna dla nowych Klientów, konieczna jest jej optymalizacja pod kątem fraz kluczowych, będących często wpisywanymi w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie stron www w Zawierciu to także optymalizacja techniczna. Google kładzie coraz większy nacisk na takie czynniki jak szybkość działania i ładowania strony, logiczne rozmieszczenie linków wewnętrznych, spełnianie wewnętrznych wymogów, a co najważniejsze, całkowite dostosowanie strony internetowej do ekranów urządzeń mobilnych. Drugą, niezwykle istotną kwestią jest linkowanie zewnętrzne. Przygotowanie artykułów sponsorowanych oraz wybór odpowiednich źródeł w których je zamieszczamy, narzuca nam posiadanie odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia, które z pewnością znajdziesz wśród naszych specjalistów SEO.

Pozycjonowanie stron Zawiercie - optymalizacja

Wiele lat w branży informatycznej pozwoliło nam zdobyć bezcenne doświadczenie, dzięki któremu doskonale wiemy co robić aby tworzone przez nas strony znalazły się na górze wyszukiwarki. Każda branża wymaga dobrania innej, odmiennej drogi w celu trafienia do specyficznej, pożądanej gruy odbiorców. Ważne aby pozycjonowanie strony www należy rozpocząć od dokładnej analizy konkurencji oraz researchu dot. słów kluczowych, które są najczęściej wpisywane w wyszukiwarce. Niestety, często słowa i frazy przygotowane przez Klientów nie są trafne ze względu na logarytm Google.  Z tego powodu niejednokrotnie wymagana jest edycja treści strony, jeszcze przez innymi zabiegami, takimi jak link building, optymalizacja techniczna itd.

Optymalizację możemy podzielić na optymalizację treści i optymalizację techniczną.

Optymalizacja treści polega na:

 • odpowiednim nasyceniu słów kluczowych w treści na stronie;
 • przygotowanie jak najbardziej oryginalnego i wyczerpującego contentu;
 • odpowiednia hierarchia na stronie (użycie nagłówków H1, H2, H3 itd.);
 • przygotowanie najbardziej pasujących i zgodnych z wyszukiwaniami w Google tytułów i opisów.

Optymalizacja treści jest ogromną korzyścią zarówno dla klientów naszego serwisu, jak i algorytmów Google, a to dzięki temu, że umożliwia dokładniejsze określanie tematyki danej strony. Dzięki opracowaniu treści wykorzystując w tym celu specjalistyczne narzędzia monitorujące popularne frazy w Google, zyskujecie możliwość przygotowania zawartości strony na najwyższym poziomie, jak i rozpoczęcia pozycjonowania strony właśnie na wybrane słowa kluczowe. Nasza agencja, dzięki wieloletniemu doświadczeniu korzystna wyjątkowo sprawie i efektywnie z tego typu narzędzi, a najlepszym potwierdzeniem powyższych słów jest stale powiększające się grono zadowolonych klientów.

Optymalizacja techniczna strony polega na:

 • zainstalowaniu i skonfigurowaniu certyfikatu SSL;
 • maksymalnym przyspieszeniu działania i ładowania strony internetowej;
 • optymalizacji obrazów i zdjęć znajdujących się na stronie;
 • optymalizacja UX pod kątem jak najwygodniejszej obsługi strony przez odwiedzających.

Ostatnie aktualizacje Google narzucają konieczność optymalizacji technicznych strony internetowej – umożliwi to wyróżnienie się na tle konkurencji. Oczywiście, optymalizacja ta wymaga wysoko wyspecjalizowanych umiejętności oraz najnowszej wiedzy, jeżeli zależy nam na stronach najwyższej jakości. Niestety, próby modyfikacji strony przez niekompetentne osoby często kończą się niepotrzebnym zamieszaniem i problemami do których sprostowania niezbędny jest fachowiec. Osoby bez odpowiedniej wiedzy mogą znacznie pogorszyć jakość i odbiór strony przez potencjalnych użytkowników, a Państwa klientów.

A może znajdziesz coś dla siebie na naszym blogu?

Pozycjonowanie w Zawierciu link building

<section class="elementor-section elementor-inner-section elementor-element elementor-element-ddea433 elementor-section-<div class="elementor-element elementor-element-9280059 elementor-widget elementor-widget-text-editor" data-id="9280059" data-Przemyślany, dobry i naturalny profil linków jest kolejną niezwykle istotną kwestią, która decyduje o wysokiej pozycji strony w wyszukiwarkach. W ciągu ostatnich kilku lat zmienił się sposób działania w internecie – spam oraz „pójście na ilość” nie jest już skuteczną metodą promowania strony, co więcej, niejednokrotnie zniechęca potencjalnych użytkowników do odwiedzenia strony. Aktualizacje algorytmów sprawiły, że szczególną uwagę przykłada się do wysokiej jakości stron, a linki są otoczone dobrym jakościowo tekstem. Sytuacja ta jednam ma również swoje plusy – dzięki temu strony internetowe nie toną w linkach o niezidentyfkowanym pochodzeniu. Pozycjonowanie stron Zawiercie to firma, która duży nacisk kładzie na źródła linkowania, a to sprawia, że nasi Klienci cieszą się coraz większą liczbą osób odwiedzających i zamawiających ich usługi czy produkty. Wszyscy, którzy znają SEO i zajmują się na co dzień pozycjonowanie stron internetowych szukają coraz nowszych i lepszych jakościowo oraz legalnych źródeł linków dla stron ich Klientów. Jeden artykuł to koszt nawet kilku tysięcy złotych! Oczywiście, mamy tutaj na myśli największe portale w Polsce. Pragniemy jednak podkreślić, że nasza agencja jest zaopatrzona w wysokiej klasy zaplecza, pełniące na co dzień rolę portali informacyjnych lub branżowych, a dodatkowo dającą możliwość publikowania artykułów gościnnych z linkami dofollow.

Nasza firma posiada kilka bardzo dobrych portali informacyjnych, które każdego miesiąca prężnie się rozwijają i zyskują nowych użytkowników. Jeżeli wymagasz aby Twoja strona internetowa była zgodna z najnowszymi aktualizacjami i pozycjonowana na górnych stronach przynosząc zyski firmie, jak najszybciej  skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc.

To co nas wyróżnia nas rynku, to brak wiązania Klientów długotrwałymi umowami. Efekty naszej pracy są zauważalne już po 2,3 miesiącach, stąd też bezproblemowo dajemy naszym Klientom możliwość rezygnacji z usług bez terminu wypowiedzenia itd.

<div class="elementor-column elementor-col-50 elementor-inner-column elementor-element elementor-element-eda749f" data-id="eda749f"<div class="elementor-element elementor-element-7f486f0 elementor-widget elementor-widget-heading" data-id="7f486f0" data-

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Zawierciu?

Odpowiedź na to pytanie jest możliwa dopiero w momencie, gdy weźmiemy pod uwagę kilka czynników:

 • ilość i jakość konkurencji na danym rynku;
 • ilość słów kluczowych, na które Klient chce się pozycjonować;
 • stan techniczny i merytoryczny strony internetowej przeznaczonej do pozycjonowania;

Podstawowym krokiem jest zbadanie konkurencji – o wiele łatwiej jest doprowadzić stronę na wysokie wyniki wyszukiwania, jeśli wpisaną frazą jest – dla przykładu – „dobry mechanik Chojnice”, niż samo hasło „mechanik”. Kolejnym elementem będzie podobna fraza w przypadku dużego miasta, jak np. Warszawa. Powyższe czynniki są powodem dla którego na początku każdego procesu pozycjonowania należy dokładnie zbadać ilość i poziom konkurencji. Dzięki temu możliwe jest sprawne przejście do dalszych kroków. Takie postępowanie zagwarantuje sukces Pańskiej stronie.

Kolejnym etapem będzie prześledzenie kluczowych słów, które użytkownicy wpisują szukając danych usług lub produktów oferowanych przez Państwa firmę. Aby tego dokonać korzystamy z profesjonalnych, płatnych narzędzi, które pozwalają na przygotowanie kampanii SEO.

Zanim rozpoczniemy Link Building warto ocenić jakość techniczną i merytoryczną strony internetowej www, która będzie podlegać procesowi pozycjonowania. Nierzadko strony te są niezgodne z panującymi standardami, co narzuca konieczność wprowadzenia szeregu modyfikacji w technologii oraz treści.

Z dumą informujemy, że nasza firma zajmująca się pozycjonowaniem stron w Zawierciu posiada skrupulatnie dobrany zespół profesjonalistów z każdej z wymienionych dziedzin. Daje to Państwu pewność, że teksty i strony internetowe które przedstawimy, będą przynosić maksymalne zyski.

Pragniemy jeszcze raz podkreślić, że nasza firma nie wiąże Klientów długimi umowami! Usługi które świadczymy opieramy o zaufanie Klientów. W momencie gdy nie będzie efektów naszych działań, zakończenie współpracy może nastąpić z miesiąca na miesiąc!

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami

POPROŚ O WYCENĘ