i

t

a

g

e

n

c

j

a

Pozycjonowanie stron internetowych
Rzeszów

S

E

O

Pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów to szereg działań polegających na optymalizacji i popularyzacji naszej strony www, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy kluczowe. Jakiś czas temu, do wysokich pozycji potrzebowaliśmy środków, które pozwoliły na wykupienie dużej ilości linków w katalogach czy stronach zapleczowych. Po aktualizacji swoich algorytmów Google bardzo precyzyjnie selekcjonuje strony i na pierwszą stronę wyników wpadają tylko dobrze zoptymalizowane i posiadające sensowny i mocny profil linków zewnętrznych strony. IT- Agencja specjalizuje się w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na terenie miasta Rzeszów i całego województwa podkarpackiego. Już od wielu lat, sukcesywnie promujemy naszych Klientów i realizujemy dla nich długofalowe kampanie SEO.

phone” data-id=”03ee2f0″

Pozycjonowanie stron www Rzeszów

Wysokie miejsce naszej strony w wynikach wyszukiwania jest wynikiem dwóch zmiennych. Pierwsza kwestia to odpowiednia optymalizacja, a druga to przemyślany i efektywny link building. Jeśli chcesz, aby strona twojej firmy w Rzeszowie konwertowała i była atrakcyjna dla nowych Klientów, konieczna jest jej optymalizacja pod kątem fraz kluczowych, będących często wpisywanymi w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie stron www w Rzeszowie to także optymalizacja techniczna. Google kładzie coraz większy nacisk na takie czynniki jak szybkość działania i ładowania strony, logiczne rozmieszczenie linków wewnętrznych, spełnianie wewnętrznych wymogów, a co najważniejsze, całkowite dostosowanie strony internetowej do ekranów urządzeń mobilnych. Drugą, niezwykle istotną kwestią jest linkowanie zewnętrzne. Przygotowanie artykułów sponsorowanych oraz wybór odpowiednich źródeł w których je zamieszczamy, narzuca nam posiadanie odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia, które z pewnością znajdziesz wśród naszych specjalistów SEO.

Pozycjonowanie stron Rzeszów - optymalizacja

Wiele lat pracy na rynku informatycznym dało nam bezcenne doświadczenie i wiedzę z zakresu skutecznego pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarkach. Ze względu na to, że nie ma jednej słusznej drogi dla skutecznego pozycjonowania stron, do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie. Musimy pamiętać o tym, że każda branża cechuje się inną, odmienną grupą odbiorców, która na charakterystyczny dla siebie sposób wyszukuje potrzebne informacje. Jest to powód, dla którego pozycjonowanie strony www należy rozpocząć od dokładnej analizy konkurencji oraz researchu dot. słów kluczowych, będących najczęściej wpisywanymi w wyszukiwarce. Nierzadko przygotowane przez Klientów słowa klucze i frazy mijają się z hasłami wpisywanymi przez użytkowników internetu, co jest efektem braku świadomości na temat działania algorytmów Google. Zmusza to do edycji treści strony, jeszcze przez innymi zabiegami, takimi jak link building, optymalizacja techniczna itd.

Mówiąc o optymalizacji możemy mieć na myśli optymalizację treści bądź optymalizację techniczną.

Optymalizacja treści polega na:

 • odpowiednim nasyceniu słów kluczowych w treści na stronie;
 • przygotowanie jak najbardziej oryginalnego i wyczerpującego contentu;
 • odpowiednia hierarchia na stronie (użycie nagłówków H1, H2, H3 itd.);
 • przygotowanie najbardziej pasujących i zgodnych z wyszukiwaniami w Google tytułów i opisów.

Optymalizacja treści jest wielką zaletą zarówno dla klientów naszego serwisu, jak i algorytmów Google, co wynika z faktu umożliwienia bardziej precyzyjnego określania tematyki danej strony. Opracowanie treści przy użyciu profesjonalnych narzędzi monitorujących frazy w Google, umożliwia przygotowanie zawartości na najwyższym poziomie, jak i rozpoczęcia pozycjonowania strony właśnie na wybrane słowa kluczowe. Jesteśmy przekonani, że w najlepszy możliwy sposób wykorzystujemy powyższe narzędzia, czego najlepszym dowodem jest stale zwiększająca się grupa zadowolonych klientów wybierających właśnie naszą agencję
do świadczenia potrzebnych im usług.

Optymalizacja techniczna strony polega na:

 • zainstalowaniu i skonfigurowaniu certyfikatu SSL;
 • maksymalnym przyspieszeniu działania i ładowania strony internetowej;
 • optymalizacji obrazów i zdjęć znajdujących się na stronie;
 • optymalizacja UX pod kątem jak najwygodniejszej obsługi strony przez odwiedzających.

Najnowsze aktualizacje Google dyktują konieczność optymalizacji technicznych strony internetowej, a to świetna droga do wyróżnienia się na tle konkurencji. Oczywiście, optymalizacja ta wymaga odpowiednich umiejętności oraz najnowszej wiedzy – jest to warunek tworzenia stron o najwyższej jakości. Niejednokrotnie klienci skuszeni atrakcyjnymi cenowo ofertami osób zajmujących się modyfikacją stron w sposób amatorski dorobili sobie więcej kłopotów niż korzyści. Osoby bez odpowiedniej wiedzy mogą znacznie pogorszyć jakość
i odbiór strony przez potencjalnych użytkowników, a Państwa klientów. Powierz losy strony swojej firmy w ręce specjalistów!

A może znajdziesz coś dla siebie na naszym blogu?

Pozycjonowanie w Rzeszowie poprzez link building

Koleją bardzo ważną kwestią decydującą o tym, czy nasza strona internetowa znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google, jest przemyślany, dobry i naturalny profil linków zewnętrznych. Na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się taktyka działania w internecie – spam oraz „pójście na ilość” nie jest skuteczną metodą promowania strony. Aktualizacje algorytmów sprawiły, że szczególną uwagę przykłada się do wysokiej jakości stron, a linki są otoczone dobrym jakościowo tekstem. Sytuacja ta jednam ma również swoje plusy – dzięki temu strony internetowe nie toną w linkach o nieznanym pochodzeniu. Pozycjonowanie stron Rzeszów to firma, która duży nacisk kładzie na źródła linkowania, a to sprawia, że nasi Klienci cieszą się coraz większą liczbą osób odwiedzających i zamawiających ich usługi czy produkty. Wszyscy, którzy znają SEO i zajmują się na co dzień pozycjonowanie stron internetowych szukają coraz nowszych i lepszych jakościowo oraz legalnych źródeł linków dla stron ich Klientów. Jeden artykuł to koszt nawet kilku tysięcy złotych! Oczywiście, mamy tutaj na myśli największe portale w Polsce. Pragniemy jednak podkreślić, że nasza agencja jest zaopatrzona w wysokiej klasy zaplecza, pełniące na co dzień rolę portali informacyjnych lub branżowych, a dodatkowo dającą możliwość publikowania artykułów gościnnych z linkami dofollow.

Z dumą przyznajemy, że jesteśmy posiadaczami kilku dobrych portali informacyjnych, które każdego miesiąca prężnie się rozwijają. Jeżeli chcesz powierzyć pozycjonowanie strony i jej optymalizację ekspertom, bez wahania skontaktuj się z naszym zespołem – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy nasuwające się wątpliwości.

To co nas wyróżnia nas rynku, to brak wiązania Klientów długotrwałymi umowami. Efekty naszej pracy są zauważalne już po 2,3 miesiącach, stąd też bezproblemowo dajemy naszym Klientom możliwość rezygnacji z usług bez terminu wypowiedzenia itd.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Rzeszowie?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ponieważ końcowa cena jest wypadkową wielu czynników:

 • ilość i jakość konkurencji na danym rynku;
 • ilość słów kluczowych, na które Klient chce się pozycjonować;
 • stan techniczny i merytoryczny strony internetowej przeznaczonej do pozycjonowania;

Podstawowym krokiem jest zbadanie konkurencji – o wiele łatwiej jest doprowadzić stronę na wysokie wyniki wyszukiwania, jeśli wpisaną frazą jest – dla przykładu – „dobry mechanik Chojnice”, niż samo hasło „mechanik”. Kolejnym elementem będzie podobna fraza w przypadku dużego miasta, jak np. Warszawa. Powyższe czynniki są powodem dla którego na początku każdego procesu pozycjonowania należy dokładnie zbadać ilość i poziom konkurencji. Dzięki temu możliwe jest sprawne przejście do dalszych kroków. Takie postępowanie zagwarantuje sukces Pańskiej stronie.

Kolejnym etapem będzie prześledzenie kluczowych słów, które użytkownicy wpisują szukając danych usług lub produktów oferowanych przez Państwa firmę. Aby tego dokonać korzystamy z profesjonalnych, płatnych narzędzi, które pozwalają na przygotowanie kampanii SEO.

Ważne aby przed rozpoczęciem Link Buildingu ocenić jakość techniczną i merytoryczną strony internetowej www, która będzie podlegać procesowi pozycjonowania. Niestety, strony te najczęściej odbiegają od panujących standardów i koniecznym jest wprowadzenie szeregu zmian w technologii oraz treśći.

Na szczęście nasza firma zajmująca się pozycjonowaniem stron w Rzeszowie posiada w swoim zespole specjalistów, ekspertów z każdej z wymienionych dziedzin. Gwarantujemy, że teksty i strony internetowe będą przygotowane w taki sposób, aby przyniosły maksymalnie satysfakcjonujący efekt.

Pragniemy jeszcze raz podkreślić, że nasza firma nie wiąże Klientów długimi umowami! Usługi które świadczymy opieramy o zaufanie Klientów. W momencie gdy nie będzie efektów naszych działań, zakończenie współpracy może nastąpić z miesiąca na miesiąc!

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami

POPROŚ O WYCENĘ