i

t

a

g

e

n

c

j

a

Pozycjonowanie stron internetowych
Solec Kujawski

S

E

O

Pozycjonowanie stron internetowych Solec Kujawski to cały szereg zaplanowanych działań, celem których jest optymalizacja i popularyzacja naszej strony www. Wyniki tej pracy są widoczne poprzez osiąganie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, po wpisaniu poszczególnych fraz kluczowych. Jeszcze nie tak dawno temu, do wysokich pozycji potrzebowaliśmy dużego zaplecza finansowego, które pozwoliłoby na wykupienie dużej ilości linków w katalogach czy stronach zapleczowych. Google po ostatnich aktualizacjach swoich algorytmów bardzo precyzyjnie selekcjonuje strony i na pierwszą stronę wyników wpadają tylko dobrze zoptymalizowane i posiadające sensowny i mocny profil linków zewnętrznych strony. Nasza agencja specjalizuje się w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na terenie miasta Solec Kujawski i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Z powodzeniem od wielu lat promujemy naszych Klientów i realizujemy dla nich długofalowe kampanie SEO.

Pozycjonowanie stron www Solec Kujawski

Wysoka pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwania zależy od kilku rzeczy. To jest odpowiednia optymalizacja oraz przemyślany link building. Aby strona twojej firmy w Solcu Kujawskim dobrze konwertowała i była atrakcyjna dla nowych Klientów, musi być odpowiednio zoptymalizowana pod kątem fraz kluczowych, które są często wpisywane przez użytkowników. Pozycjonowanie stron www w Solcu Kujawskim to również optymalizacja techniczna. Algorytmy Google coraz bardziej promują takie czynniki, jak szybkość działania strony, czas ładowania, sensowne rozmieszczenie linków wewnętrznych, spełnianie wewnętrznych wymogów, a także pełne dostosowanie strony internetowej do urządzeń mobilnych, które stanowią teraz większość ruchu w sieci. Druga bardzo ważna kwestia to linkowanie zewnętrzne. Prawidłowe przygotowanie artykułów sponsorowanych i przede wszystkim dobór odpowiednich źródeł, w których je zamieszczamy wymaga odpowiednych umiejętności i wiedzy, a te z pewnością znajdziesz wśród naszych specjalistów SEO.

Pozycjonowanie stron Solcu Kujawskim - optymalizacja

Wiele lat pracy pokazało nam, że nie ma jednej skutecznej drogi efektywnego pozycjonowania stron. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że do każdego zlecenia należy podejść bardzo indywidualnie, dokładnie analizując docelowe grono odbiorców. Każda branża ma swoją specyfikę oraz  charakterystycznych ludzi, którzy na właściwy dla siebie sposób poszukują potrzebnych im informacji. Dlatego też pozycjonowanie strony www należy rozpocząć od skrupulatnej analizy konkurencji oraz researchu dot. słów kluczowych, które najczęściej są wpisywane w wyszukiwarce. Niejednokrotnie słowa oraz frazy opracowane przez Klientów okazały się nieskuteczne, a wynika to w większości przypadków z faktu nietrafienia w algorytmy Google – najważniejsze są słowa klucze. Jest to powód dla którego treści znajdujące się na stronie często wymagają edycji jeszcze przed innymi zabiegami, takimi jak link building, optymalizacja techniczna itd.

Wyróżniamy optymalizację techniczną i optymalizację treści.

Optymalizacja treści polega na:

 • odpowiednim nasyceniu słów kluczowych w treści na stronie;
 • przygotowanie jak najbardziej oryginalnego i wyczerpującego contentu;
 • odpowiednia hierarchia na stronie (użycie nagłówków H1, H2, H3 itd.);
 • przygotowanie najbardziej pasujących i zgodnych z wyszukiwaniami w Google tytułów i opisów.

Optymalizacja treści jest niezbędnym procesem w celu łatwiejszego i bardziej efektywnego określenia tematyki danej strony oraz znalezienia interesujących informacji, co jest ważne zarówno dla użytkowników,
jak i algorytmów Google. Przygotowanie treści przy równoczesnym użyciu specjalistycznych narzędzi monitorujących popularne frazy w Google, daje możliwość stworzenia dobrych jakościowo stron oraz umożliwia pozycjonowanie strony na wybrane słowa kluczowe. Nasza agencja ma wprawę w tego typu procesach, dzięki czemu efektywnie i sprawnie korzysta z powyższych narzędzi, a to rzutuje na zadowolenie naszych Klientów.

Optymalizacja techniczna strony polega na:

 • zainstalowaniu i skonfigurowaniu certyfikatu SSL;
 • maksymalnym przyspieszeniu działania i ładowania strony internetowej;
 • optymalizacji obrazów i zdjęć znajdujących się na stronie;
 • optymalizacja UX pod kątem jak najwygodniejszej obsługi strony przez odwiedzających.

Podsumowując, najświeższe aktualizacje wprowadzone do robotów Google przyczyniły się do tego, że optymalizacja techniczna jest niezbędnym krokiem dla każdej firmy, która chce wyprowadzić swoją stronę na wysoką pozycję. Należy zaznaczyć, że optymalizacja ta dyktuje dysponowanie wysoko wyspecjalizowanymi umiejętnościami i wiedzą. Pamiętaj – rozkopywanie zasobów strony przez osoby bez doświadczenia może zakończyć się wielkim fiaskiem dla firmy!

A może znajdziesz coś dla siebie na naszym blogu?

Pozycjonowanie w Solcu Kujawskim poprzez link building

Link building to jedno z najważniejszych zagadnień, ponieważ ma wpływ na to, czy strona znajdzie się na górze wyników wyszukiwania. Niezwykle istotnym jest przemyślany, dobry i naturalny profil linków zewnętrznych. Przez ostatnie lata zmieniło się podejście do użytkowników internetu, ze względu na spadek skuteczności taktyki spamu. Aktualizacje algorytmów sprawiły, że duży nacisk kładzie się na dobre jakościowo strony, gdzie linki otoczone są wysokiej jakości tekstem. Niewątpliwym plusem tej sytuacji jest porządek na stronach, gdzie swojego czasu roiło się od zalanych spamem treści.

Pozycjonowanie stron Solec Kujawski to firma, która nie lekceważy źródeł linkowania, dlatego nasi Zleceniodawcy w efekcie cieszą się coraz większą liczbą osób odwiedzających i zamawiających ich produkty czy usługi. Wszyscy, którzy są zaznajomieni z SEO i na co dzień zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych, liczą na coraz lepsze i pewniejsze źródła linków dla stron ich Klientów. Jeden artykuł to wydatek nawet kilku tysięcy złotych, jeżeli uderzamy w największe i najpopularniejsze portale informacyjne
w Polsce! Z dumą donosimy, że nasza agencja jest wyposażona w wysokiej klasy zaplecza, które codziennie odgrywają rolę portali informacyjnych lub branżowych, a ponadto umożliwiają publikowanie artykułów gościnnych z linkami dofollow.

W swoim asortymencie posiadamy kilka dobrych portali informacyjnych, które każdego miesiąca prężnie się rozwijają poszerzając obszary swojego działania. Jeżeli chcesz powierzyć pozycjonowanie strony i jej optymalizację specjalistom, bez wahania napisz lub zadzwoń do nas. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc.

To co nas wyróżnia, to brak wiązania Klientów długotrwałymi umowami. Efekty naszej pracy można zauważyć już po kilku miesiącach, dlatego bez obaw dajemy naszym Klientom możliwość rezygnacji z usług bez terminu wypowiedzenia itd.

Czy pozycjonowanie stron w Solcu Kujawskim jest kosztowne?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Nasze usługi wykonujemy
z wielką starannością i próbujemy złoty środek pomiędzy ceną a ilością innowacji wprowadzonych w serwis www. Na ostateczną cenę składają się:

 • ilość i jakość konkurencji na danym rynku;
 • stan techniczny i merytoryczny strony internetowej przeznaczonej do pozycjonowania;
 • ilość słów kluczowych, na które Klient chce się pozycjonować;

Zlecenie rozpoczyna się od zbadania realnej konkurencji. O wiele prościej jest doprowadzić witrynę na pierwszą stronę wyników wyszukiwania, jeśli wpisaną frazą jest przykładowo „dobry malarz Pabianice”, niż samo hasło „malarz”. Czym innym będzie również podobna fraza w przypadku dużego miasta, jak np. Katowice, czy Łódź. Właśnie dlatego na początku każdego procesu pozycjonowania należy odpowiednio zbadać ilość i poziom konkurencji, by móc przejść do dalszych kroków.

Kolejnym krokiem będzie zbadanie słów kluczowych, które użytkownicy wpisują szukając danych usług lub produktów oferowanych przez Klienta. Do tego wykorzystujemy profesjonalne narzędzie, które pozwalają na przygotowanie kampani SEO.

Przed przejściem do Link Buildingu należy ocenić jakość techniczną i merytoryczną strony internetowej www, które będzie podlegać procesowi pozycjonowania. W zdecydowanej większości przypadków strony odbiegają od panujących w dzisiejszej rzeczywistości standardów, co skutkuje koniecznością wprowadzenia szeregu istotnych zmian w technologii oraz w zawartości.

Na szczęście nasza firma zajmująca się pozycjonowaniem stron w Solcu Kujawskim posiada w swoim składzie doświadczonych specjalistów z każdej z wymienionych branży. Możecie być Państwo pewni, że strony internetowe przez nas przygotowane zapewnią Państwu maksymalne zyski.

Ważne! Nasza firma nigdy nie wiąże Klientów długimi umowami! Realizujemy usługi w oparciu o wzajemne zaufanie. W przypadku braku efektów, zakończenie współpracy może nastąpić z miesiąca na miesiąc!

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami

POPROŚ O WYCENĘ