i

t

a

g

e

n

c

j

a

Pozycjonowanie stron internetowych
Warszawa

S

E

O

Pozycjonowanie stron internetowych Warszawa to szereg zabiegów polegających na optymalizacji i popularyzacji naszej strony www, których celem jest osiągnięcie jak najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy kluczowe. Jakiś czas temu, do wysokich pozycji potrzebowaliśmy środków, które pozwoliły na wykupienie dużej ilości linków w katalogach czy stronach zapleczowych. Po aktualizacji swoich algorytmów Google bardzo precyzyjnie selekcjonuje strony i na pierwszą stronę wyników wpadają tylko dobrze zopymalizowane i posiadające sensowny i mocny profil linków zewnętrznych strony. Nasza agencja specjalizuje się w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Z sukcesami od lat promujemy naszych Klientów i realizujemy dla nich długofalowe kampanie SEO.

phone” data-id=”03ee2f0″

Pozycjonowanie stron www Warszawa

Mocna i wysoka pozycja naszej strony w wynikach wyszukiwania to przede wszystkim zależność od dwóch czynników. Po pierwsze to odpowiednia optymalizacja, a po drugie przemyślany i efektywny link building. Aby strona twojej firmy w Warszawie konwertowała, przyciągała nowych Klientów i zarabiała na Ciebie, musi być odpowiednio zoptymalizowana pod kątem fraz kluczowych, które są często wpisywane przez użytkowników. Pozycjonowanie stron www w Warszawie to także optymalizacja techniczna. Google coraz bardziej przywiązuje wagę do takich czynników jak szybkość działania i ładowania strony, sensowne rozmieszczenie linków wewnętrznych, spełnianie wewnętrznych wymogów, a także, a może co najważniejsze, pełne dostosowanie strony internetowej do ekranów komórek i tabletów. Druga najważniejsza kwestia to linkowanie zewnętrzne. Przygotowanie artykułów sponsorowanych i przede wszystkim dobór odpowiednich źródeł, w których je zamieszczamy wymaga odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia, które z pewnością znajdziesz wśród naszych specjalistów SEO.

Pozycjonowanie stron Warszawa - optymalizacja

Lata doświadczeń pokazały nam jedno. Nie ma jednej właściwej drogi, która doprowadzi stronę internetową w górę wyników wyszukiwania. Każda branża ma swoją specyfikę, specyficznych odbiorców, która w inny sposób wyszukuje potrzebnych jej informacji. Dlatego też pozycjonowanie strony www należy rozpocząć od dokładnej analizy konkurencji oraz researchu dot. słów kluczowych, które najczęściej są wpisywane w wyszukiwarce. Niejednokrotnie dochodzi do sytuacji, w której Klienci przygotowali profesjonalne treści na swoją stronę internetową, jednak nie mając o tym wiedzy zupełnie pominęli najważniejsze frazy kluczowe. Tym samym, treści te, wymagają edycji jeszcze przed rozpoczęciem innych zabiegów takich jak optymalizacja techniczna czy link building.

Optymalizację podzielimy na optymalizację treści i optymalizację techniczną.

Optymalizacja treści polega na:

 • odpowiednim nasyceniu słów kluczowych w treści na stronie;
 • przygotowanie jak najbardziej oryginalnego i wyczerpującego contentu;
 • odpowiednia hierarchia na stronie (użycie nagłówków H1, H2, H3 itd.);
 • przygotowanie najbardziej pasujących i zgodnych z wyszukiwaniami w Google tytułów i opisów.

Optymalizacja treści po pierwsze pomoże zarówno użytkownikom naszego serwisu, jak i robotom Google poznać o czym dokładnie jest strona. Przygotowanie treści używając do tego celu specjalistycznych narzędzi monitorujących popularne frazy w Google pozwala w odpowiedni sposób przygotować treści, jak i rozpocząć pozycjonowanie strony właśnie na wybrane słowa kluczowe. Nasza agencja, dzięki wieloletniemu doświadczeniu korzysta efektywnie z tego typu narzędzi, o czym świadczą opinie zadowolonych Klientów.

Optymalizacja techniczna strony polega na:

 • zainstalowaniu i skonfigurowaniu certyfikatu SSL;
 • maksymalnym przyspieszeniu działania i ładowania strony internetowej;
 • optymalizacji obrazów i zdjęć znajdujących się na stronie;
 • optymalizacja UX pod kątem jak najwygodniejszej obsługi strony przez odwiedzających.

W kontekście ostatnich zmian przeprowadzanych przez Google, optymalizacja techniczna jest jednym z najważniejszych kroków, które pozwalają na przebicie się przez konkurencję. Niemniej, optymalizacja ta wymaga wysoko wyspecjalizowanych umiejętności i wiedzy. Niestety, grzebanie w zasobach strony przez osoby, które nie mają o tym większego pojęcia, może zakończyć się katastrofą.

sticky elementor-sticky__spacer” data-id=”1a8eaba” data-

phone” data-id=”715a1fa”

sticky” data-id=”457803f” data-

A może znajdziesz coś dla siebie na naszym blogu?

Pozycjonowanie w Warszawie poprzez link building

Drugim najważniejszym czynnikiem, który decyduje o tym, czy nasza strona internetowa znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google to przemyślany, dobry i naturalny profil linków zewnętrznych. Sytuacja diametralnie zmieniła się w ostatnich czasach. Słabe linki i pójście na ilość nic nie da. Aktualizacje algorytmów sprawiły, że oczy wszystkich zostały skierowane w stronę tylko dobrej jakości stron, a linki są otoczone wysokiej jakości tekstem. Z drugiej strony zaprowadził ten proces nieco porządku w Internecie, gdzie swego czasu roiło się od zalanych spamem treści. Pozycjonowanie stron Warszawa to firma, która w coraz większy sposób przywiązuje wagę do źródeł linkowania, dzięki czemu nasi Klienci cieszą się coraz większą liczbą osób odwiedzających i zamawiających ich usługi czy produkty. Wszyscy, którzy znają SEO i zajmują się na co dzień pozycjonowanie stron internetowych szukają coraz to lepszych i pewniejszych źródeł linków dla stron ich Klientów. Jeden artykuł może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Mowa tu oczywiście o największych portalach w Polsce. Niemniej, nasza agencja jest zaopatrzona w wysokiej klasy zaplecza, które na co dzień pełnią rolę portali informacyjnych lub branżowych, a dodatkowo dają możliwość publikowania artykułów gościnnych z linkami dofollow.

Sami jesteśmy posiadaczami kilku dobrych portali informacyjnych, które rozwijane są z miesiąca na miesiąc. Dlatego jeśli chcesz powierzyć pozycjonowanie strony i jej optymalizację ekspertom, bez wahania napisz lub zadzwoń do nas. Wyróżniamy się na rynku, gdyż nie wiążemy Klientów długotrwałymi umowami. Efekty naszej pracy są widoczne już po 2,3 miesiącach, dlatego z czystym sumieniem dajemy naszym Klientom możliwość rezygnacji z usług bez terminu wypowiedzenia itd.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Warszawie?

<div class="elementor-column elementor-col-50 elementor-inner-column elementor-element elementor-element-eda749f" data-id="eda749f"<div class="elementor-element elementor-element-7e5295d elementor-widget elementor-widget-text-editor" data-id="7e5295d" data-Odpowiedź jak zwykle jest niejednoznaczna. Musimy wiedzieć, że cena całej usługi zależy od kliku najważniejszych czynników:
 • ilość i jakość konkurencji na danym rynku;
 • ilość słów kluczowych, na które Klient chce się pozycjonować;
 • stan techniczny i merytoryczny strony internetowej przeznaczonej do pozycjonowania;

Po pierwsze to zbadanie konkurencji. Chyba każdy z nas potrafi sobie wyobrazić, że doprowadzenie strony na pierwszą stronę wyników wyszukiwania strony pod hasło „elektryk Błonie” będzie o wiele mniej złożone niż wejście do TOP na hasła ogólne typu „elektryk” lub w bardzo dużych miastach „elektryk Warszawa”. Właśnie dlatego na początku każdego procesu pozycjonowania należy odpowiednio zbadać ilość i poziom konkurencji, by móc przejść do dalszych kroków.

Następnym krokiem będzie zbadanie słów kluczowych, które użytkownicy wpisują szukając danych usług lub produktów oferowanych przez Klienta. W tym celu korzystamy z profesjonalnych płatnych narzędzi, które pozwalają na przygotowanie kampanii SEO.

Przed rozpoczęciem Link Buildingu należy ocenić jakość techniczną i merytoryczną strony internetowej www, które będzie podlegać procesowi pozycjonowania. W większości przypadków, niestety strony odbiegają od panujących standardów i należy wprowadzić tam szereg zmian w technologii, a także treści.

Na szczęście nasza firma zajmująca się pozycjonowaniem stron Warszawa posiada w swoim składzie specjalistów z każdej z wymienionych branży. Przygotujemy odpowiednie teksty, a także poprawimy Twoją stronę internetową w taki sposób, aby nasze działania przyniosły maksymalny efekt.

Co ciekawe, nasza firma nie wiąże Klientów długimi umowami! Realizujemy swoje usługi w oparciu o zaufanie Klientów. W przypadku braku efektów, zakończenie współpracy może nastąpić z miesiąca na miesiąc!/

<div class="elementor-column elementor-col-50 elementor-inner-column elementor-element elementor-element-00100bf elementor-hidden-phone" data-id="00100bf"<div class="elementor-element elementor-element-edd652c elementor-widget elementor-widget-image" data-id="edd652c" data-

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami

POPROŚ O WYCENĘ