i

t

a

g

e

n

c

j

a

Pozycjonowanie stron internetowych
Brzesko

S

E

O

Pozycjonowanie stron internetowych Brzesko to szereg działań polegających na optymalizacji i popularyzacji naszej strony www, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy kluczowe. Jakiś czas temu, do wysokich pozycji potrzebowaliśmy środków, które pozwoliły na wykupienie dużej ilości linków w katalogach czy stronach zapleczowych. Po aktualizacji swoich algorytmów Google bardzo precyzyjnie selekcjonuje strony i na pierwszą stronę wyników wpadają tylko dobrze zoptymalizowane i posiadające sensowny i mocny profil linków zewnętrznych strony. IT- Agencja specjalizuje się w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na terenie miasta Brzesko i całego województwa małopolskiego. Już od wielu lat, sukcesywnie promujemy naszych Klientów i realizujemy dla nich długofalowe kampanie SEO.

Pozycjonowanie stron www Brzesko

Wysokie miejsce naszej strony w wynikach wyszukiwania jest wynikiem dwóch zmiennych. Pierwsza kwestia to odpowiednia optymalizacja, a druga to przemyślany i efektywny link building. Jeśli chcesz, aby strona twojej firmy w Brzesku konwertowała i była atrakcyjna dla nowych Klientów, konieczna jest jej optymalizacja pod kątem fraz kluczowych, będących często wpisywanymi w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie stron www w Brzesku to także optymalizacja techniczna. Google kładzie coraz większy nacisk na takie czynniki jak szybkość działania i ładowania strony, logiczne rozmieszczenie linków wewnętrznych, spełnianie wewnętrznych wymogów, a co najważniejsze, całkowite dostosowanie strony internetowej do ekranów urządzeń mobilnych. Drugą, niezwykle istotną kwestią jest linkowanie zewnętrzne. Przygotowanie artykułów sponsorowanych oraz wybór odpowiednich źródeł w których je zamieszczamy, narzuca nam posiadanie odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia, które z pewnością znajdziesz wśród naszych specjalistów SEO.

Pozycjonowanie stron Brzesko - optymalizacja

Zdobyte doświadczenie jasno pokazuje, że nie ma jedynej, zawsze skutecznej drogi do promocji strony w wyszukiwarce.  Każda branża ma swoją specyfikę, w tym charakterystycznych odbiorców, którzy inaczej, w specyficzny sposób szukają potrzebnych im informacji. Dlatego też pozycjonowanie strony www należy rozpocząć od dokładnej analizy konkurencji oraz researchu dot. słów kluczowych, które najczęściej są wpisywane w wyszukiwarce. Wielokrotnie zdarzało się, że Klienci mieli przygotowane słowa i frazy kluczowe dotyczące swojej branży, jednak totalnie nie mając pojęcia o funkcjonowaniu algorytmów, pominęli słowa kluczowe dla algorytmu. To powoduje, że treści te często wymagają edytowania jeszcze przez innymi zabiegami, takimi jak link building, optymalizacja techniczna itd.

Mówiąc o optymalizacji możemy mieć na myśli optymalizację treści bądź optymalizację techniczną.

Optymalizacja treści polega na:

 • odpowiednim nasyceniu słów kluczowych w treści na stronie;
 • przygotowanie jak najbardziej oryginalnego i wyczerpującego contentu;
 • odpowiednia hierarchia na stronie (użycie nagłówków H1, H2, H3 itd.);
 • przygotowanie najbardziej pasujących i zgodnych z wyszukiwaniami w Google tytułów i opisów.

Optymalizacja treści jest nieocenioną korzyśćią zarówno dla klientów naszego serwisu, jak i algorytmów Google, co jest efektem możliwości bardziej precyzyjnego określania tematyki danej strony. Przygotowanie treści przy użyciu profesjonalnych narzędzi monitorujących frazy w Google, umożliwia opracowanie zawartości na najwyższym poziomie, jak i rozpoczęcia pozycjonowania strony właśnie na wybrane słowa kluczowe. Gwarantujemy Państwu, że powyższe narzędzia wykorzystujemy wyjątkowo sprawnie i skutecznie, czego najlepszym dowodem jest stale powiększająca się grupa zadowolonych klientów wybierających naszą agencję do świadczenia niezbędnych im usług.

Optymalizacja techniczna strony polega na:

 • zainstalowaniu i skonfigurowaniu certyfikatu SSL;
 • maksymalnym przyspieszeniu działania i ładowania strony internetowej;
 • optymalizacji obrazów i zdjęć znajdujących się na stronie;
 • optymalizacja UX pod kątem jak najwygodniejszej obsługi strony przez odwiedzających.

Najnowsze aktualizacje Google zmuszają do optymalizacji technicznych strony internetowej, co jest świetnym pretekstem do wyróżnienia się na tle konkurencji. Pewnym jest, że optymalizacja ta wymaga odpowiednich umiejętności oraz najnowszej wiedzy – bez tego nie ma możliwości tworzenia stron na najwyższym poziomie. Bardzo często klienci przyznają, że skuszeni atrakcyjnymi cenowo ofertami osób zajmujących się modyfikacją stron w sposób amatorski dorobili sobie więcej kłopotów niż korzyści. Osoby bez odpowiedniego wykształcenia i wiedzy mogą widocznie pogorszyć jakość i odbiór strony przez potencjalnych użytkowników, a Państwa klientów. Warto więc zaufać profesjonalistom!

A może znajdziesz coś dla siebie na naszym blogu?

Pozycjonowanie w Brzesku poprzez link building

Kolejną kwestią której nie należy pomijać jeżeli chcemy osiągnąć sukces w skutecznym pozycjonowaniu strony w wynikach wyszukiwarki Google, jest odpowiednio dobrany i naturalny profil linków zewnętrznych. Od wielu lat technika pójścia na ilość linkami (tzw. spam) nie przynosi zadowalających efektów. Aktualizacje algorytmów podyktowały konieczność skupiania się na wysokiej jakości stronach, gdzie linki są otoczone dobrym jakościowo tekstem. Sprawia to, że strony internetowe nie toną w załącznikach o nieznanym pochodzeniu. Pozycjonowanie stron Brzesko jest firmą kładącą duży nacisk na źródła linkowania, co sprawia że nasi Klienci mogą poszczycić się coraz większą liczbą osób odwiedzających i zamawiających ich usługi czy produkty. Wszyscy, którzy znają SEO i zajmują się na co dzień pozycjonowanie stron internetowych poszukują jak najlepszych jakościowo oraz legalnych źródeł linków dla stron ich Klientów. Pragniemy zaznaczyć, że jeden artykuł to koszt nawet kilku tysięcy złotych! Oczywiście, myślimy tutaj o największych portalach w Polsce. Podkreślmy – nasza agencja posiada wysokiej klasy zaplecza, funkcjonujące na codzień jako portale informacyjne lub branżowe, a dodatkowo dające możliwość publikowania artykułów gościnnych z linkami dofollow.

Z dumą informujemy, że jesteśmy właścicielami kilku dobrych portali informacyjnych, które nieustannie się rozwijają
i poszerzają swoją działalność. Jeśli chcesz aby Twoja strona internetowa byłą skutecznie pozycjonowana, bez wahania skontaktuj się z naszym zespołem – odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy nasuwające się wątpliwości. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc.

Decydując się na usługi naszej firmy możesz mieć pewność, że nigdy nie wiążemy Klientów długotrwałymi umowami. Efekty naszej pracy są widoczne już po 2-3 miesiącach, dlatego też bezproblemowo dajemy naszym zleceniodawcom możliwość rezygnacji z usług bez terminu wypowiedzenia itd.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Brzesku?

Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ końcowa cena jest sumą czynników takich jak:

 • ilość i jakość konkurencji na danym rynku;
 • ilość słów kluczowych, na które Klient chce się pozycjonować;
 • stan techniczny i merytoryczny strony internetowej przeznaczonej do pozycjonowania;

Najważniejszym i wyjściowym krokiem do całej procedury jest zbadanie konkurencji, ponieważ umożliwia to łatwiejsze doprowadzenie strony na wysokie pozycje
w wynikach wyszukiwania. Dla przykładu, jeśli wpisaną frazą jest „dobry mechanik Chojnice”, mają Państwo większą szansę na zrankingowanie strony niż wpisując samo hasło „mechanik”. Następnym elementem będzie podobna fraza w przypadku dużego miasta, jak np. Warszawa. Powyższe czynniki to powód dla którego na początku każdego procesu pozycjonowania należy szczegółowo zbadać ilość i poziom konkurencji. Dzięki temu mamy szanse sprawnie przejść do dalszych kroków. Postępowanie to zagwarantuje sukces Pańskiej stronie.

Niezmiernie ważne jest prześledzenie kluczowych słów, które użytkownicy wprowadzają szukając danych usług lub produktów oferowanych przez Państwa
firmę – jest to kolejny krok naszej procedury. W celu dokonania tego, wykorzystujemy profesjonalne, płatne narzędzia, które pozwalają na przygotowanie kampanii SEO.

Newralgicznym jest, aby przed zapoczątkowaniem Link Buildingu ocenić jakość techniczną i merytoryczną strony internetowej www, którą będziemy poddawać procesowi pozycjonowania. Niestety, strony te najczęściej nie są tożsame
z panującymi standardami i koniecznym jest wprowadzenie ciągu modyfikacji w ich technologii i treści.

Z dumą informujemy, że nasza firma zajmująca się pozycjonowaniem stron w Brzesku posiada zespół ekspertów z każdej z wymienionych wyżej dziedzin. Dajemy gwarancję, że teksty i strony internetowe będą przygotowane w taki sposób, aby przyniosły maksymalnie efekty.

Zaznaczamy – nasza firma nie wiąże Klientów długimi umowami! Oferowane przez nas świadczenia opieramy o zaufanie Klientów. W chwili gdy nie będzie efektów naszych działań, zakończenie współpracy może nastąpić z miesiąca na miesiąc!

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami

POPROŚ O WYCENĘ