i

t

a

g

e

n

c

j

a

Jak tworzyć stronę www? Krok po kroku

Projektowanie stron internetowych Warszawa

Utworzenie dobrej, ładnej, responsywnej, funkcjonalnej, estetycznej i zarabiającej strony internetowej to wyzwanie dla każdego Webdesignera. Precyzyjnie zaplanowane działania w połączeniu z odpowiednimi umiejętnościami mogą dać naprawdę zadowalający efekt. Jak krok po kroku tworzymy strony www w naszej agencji?

KONCEPCJA I PLANOWANIE

Pierwszy kontakt z Klientem i przedyskutowanie podstawowych elementów związanych z zaplanowanym do zrealizowania projektem to klucz podjęcia dalszych działań polegających na przygotowaniu koncepcji projektu i omówieniem jego poszczególnych etapów. Każda działka i rodzaj realizowanej strony internetowej mają inne priorytetowe funkcjonalności. Dlatego dla sklepu internetowego inne elementy będą ważne niż dla typowo sprzedażowej strony www.

TREŚĆ GŁÓWNA

Treść w obecnych czasach i standardach Google to najważniejsza część strony internetowej www. Treść musi być przygotowana zgodnie z panującymi trendami i zoptymalizowana w taki sposób, aby wyszukiwarki dobrze odbierały ją i pokazywały wysoko w wynikach. Oczywiście sama treść nie wystarczy, ważny jest również proces pozycjonowania, o czym w innym artykule. Niemniej dobrze przygotowana i zoptymalizowana treść to klucz do sukcesu w wyszukiwarkach.

DODATKOWE FUNKCJONALNOŚCI

O ile formularz kontaktowy, klikalny przycisk dzwoniący i oczywiście wersja mobilna strony www to obecnie standard, który powinien znaleźć się w podstawowej wersji strony, o tyle każde rozszerzenie, dodatkowy moduł czy funkcjonalność, powinna zostać omówiona i zwykle jest dodatkowo płatna. Pamiętajmy, że część z modułów może zostać łatwo zaimplementowana dzięki poradnikom, gotowym rozwiązaniom itd. Niektóre, bardziej skomplikowane skrypty, mogą jednak wymagać specjalistycznej wiedzy programistycznej, która kosztuje.

Przeczytaj także

Czas na Pythona! Poradnik jak przygotować prosty projekt w Pythonie – krok po kroku
5 pytań, jakie firmy powinny sobie zadać, planując przeprojektowanie strony internetowej
Popraw swoje wyniki w Google dzięki pozycjonowaniu na „długi ogon”
Na co zwrócić uwagę tworząc stronę wizytówkę dla swojej firmy?
Najlepsze platformy blogowe roku (2022)
W jaki sposób wirtualny spacer może pomóc Twojej firmie?
WordPress napędza już 40% wszystkich stron internetowych w sieci!
Jak stworzyć stronę przyjazną dla Google?
Jak ustrzec się przed atakiem na naszą stronę internetową w WordPressie?
Wpływ sztucznej inteligencji na sieć rośnie
WordPress: instalacja krok po kroku. Jak zainstalować WordPressa?
Wady i zalety współdzielonego hostingu

POPROŚ O WYCENĘ