i

t

a

g

e

n

c

j

a

Jak tworzyć stronę www? Krok po kroku

Projektowanie stron internetowych Warszawa

Utworzenie dobrej, ładnej, responsywnej, funkcjonalnej, estetycznej i zarabiającej strony internetowej to wyzwanie dla każdego Webdesignera. Precyzyjnie zaplanowane działania w połączeniu z odpowiednimi umiejętnościami mogą dać naprawdę zadowalający efekt. Jak krok po kroku tworzymy strony www w naszej agencji?

KONCEPCJA I PLANOWANIE

Pierwszy kontakt z Klientem i przedyskutowanie podstawowych elementów związanych z zaplanowanym do zrealizowania projektem to klucz podjęcia dalszych działań polegających na przygotowaniu koncepcji projektu i omówieniem jego poszczególnych etapów. Każda działka i rodzaj realizowanej strony internetowej mają inne priorytetowe funkcjonalności. Dlatego dla sklepu internetowego inne elementy będą ważne niż dla typowo sprzedażowej strony www.

TREŚĆ GŁÓWNA

Treść w obecnych czasach i standardach Google to najważniejsza część strony internetowej www. Treść musi być przygotowana zgodnie z panującymi trendami i zoptymalizowana w taki sposób, aby wyszukiwarki dobrze odbierały ją i pokazywały wysoko w wynikach. Oczywiście sama treść nie wystarczy, ważny jest również proces pozycjonowania, o czym w innym artykule. Niemniej dobrze przygotowana i zoptymalizowana treść to klucz do sukcesu w wyszukiwarkach.

DODATKOWE FUNKCJONALNOŚCI

O ile formularz kontaktowy, klikalny przycisk dzwoniący i oczywiście wersja mobilna strony www to obecnie standard, który powinien znaleźć się w podstawowej wersji strony, o tyle każde rozszerzenie, dodatkowy moduł czy funkcjonalność, powinna zostać omówiona i zwykle jest dodatkowo płatna. Pamiętajmy, że część z modułów może zostać łatwo zaimplementowana dzięki poradnikom, gotowym rozwiązaniom itd. Niektóre, bardziej skomplikowane skrypty, mogą jednak wymagać specjalistycznej wiedzy programistycznej, która kosztuje.

Przeczytaj także

5 pytań, jakie firmy powinny sobie zadać, planując przeprojektowanie strony internetowej
Tworzysz nową stronę www? Użyj obrazu w celu przekazania treści!
Czy warto używać języka PHP? Kiedy najlepiej go wykorzystać?
Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?
Jak stworzyć stronę przyjazną dla Google?
Najlepsze wtyczki do WordPressa – Luty 2021
Jak zrobić serduszko walentynkowe w HTML/CSS?
11 najważniejszych wtyczek WordPress pod kątem bezpieczeństwa
ITF uruchamia darmowy serwis z fontami Fontshare. Alternatywa dla Google Fonts?
Jak zaktualizować motywy i wtyczki WordPress za pomocą pliku ZIP
Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w procesach biznesowych?
12 najlepszych motywów do WordPressa na 2021 rok + efektowne zastosowania

POPROŚ O WYCENĘ